6 zasad, za które oczy Wam podziękują

Wrzesień 19th, 2012

Zdjemowanie soczewek kontaktowych

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam kilka wskazówek, dzięki którym Wasze oczy pozostaną zdrowe, a użytkowanie soczewek kontaktowych stanie się łatwiejsze.

PAMIĘTAJ ABY:
1. Przestrzegać terminu wymiany soczewek
Przenoszenie soczewek nie jest korzystne dla oczu. Zwiększa się wtedy ryzyko rozwoju infekcji. Sama soczewka traci z czasem część swoich właściwości przez co komfort jej użytkowania może zmaleć.
2. Badać oczy
Regularne monitorowanie stanu oczu może ustrzec przed poważnymi skutkami rozwoju różnorakich chorób. Przynajmniej raz w roku zgłoś się do okulisty. O częstszych wizytach powinniście pamiętać nasi Bezokularowicze (lekarz poinformuje każdego indywidualnie jak często powinien się badać).
3. Czyścić soczewki
Niewłaściwa pielęgnacja soczewek może doprowadzić do rozwoju stanu chorobowego w obrębie oka. Stosuj płyny przeznaczone do danego typu soczewek jaki posiadacie. Kupujcie w bezpiecznych miejscach, sprawdzone produkty.
Uwaga: co miesiąc wymieniaj pojemnik na soczewki!
4. Nie bagatelizować dolegliwości
Jeżeli widzisz, że z Twoimi oczami jest coś nie tak, jak najszybciej zgłoś się do lekarza. Szybkie rozpoznanie, to szybkie leczenie i lepsze rokowanie na polepszenie lub całkowite wyzdrowienie.
5. Kupować u zaufanych sprzedawców
Artykuły medyczne jakimi są soczewki kontaktowe kupuj wyłącznie u sprawdzonych sprzedawców. Nasza firma sprzedażą soczewek kontaktowych zajmuje się od 2006 roku.   Współpracujemy z największymi producentami (Johnson & Johnson, Cooper Vision, Ciba Vision, Bausch & Lomb, etc.) soczewek oferując najlepszy asortyment po korzystnych cenach.
6. Stosować się do zaleceń
Przed zastosowaniem soczewek i płynów do ich pielęgnacji, zapoznaj się z  instrukcjami jakie znajdziesz na opakowaniach produktów. W razie niejasności poproś o pomoc sprzedawcę. Przestrzegaj także zaleceń Twojego specjalisty.

Mamy nadzieję że ten wpis pomoże Wam w odpowiedniej pielęgnacji soczewek kontaktowych. 😉

1 Komentarz

  • Asia

    Paź th, 2012 8:02 PM Reply

    Super szybka dostawa i dobre, tanie produkty. Polecam!Może Ciebie również zainteresować