Acuvue Advance

Czerwiec 1st, 2015

indeks

Dla każdego coś dobrego:) Użytkownicy soczewek o krzywiznach w wartościach 8,3 i 8,7 będziecie zadowoleni – ten post jest dla Was. Przedstawiamy Wam soczewki Acuvue Advance od Johnson & Johnson.

Nowa generacja

Soczewki Acuvue Advance należą do najnowszej generacji soczewek, czyli silikonowo-hydrożelowych. Silikon ma wiele zalet pożądanych w soczewkach kontaktowych :

  • jest gazoprzepuszczalny z powodzeniem zastępuje wodę w transportowaniu tlenu (średnio 5 razy więcej tlenu otrzymuje nasze oko przez takie soczewki),
  • jest neutralny dla organizmu ludzkiego (alergie lub nietolerancje silikonu są bardzo rzadkie),
  • jest elastyczny ale zachowuje nadane właściwości optyczne,
  • mniejsza zawartość wody a co za tym idzie mniejsze jej odparowanie podnosi komfort użytkowania nawet pod koniec aktywnie spędzonego dnia.

Zalety Acuvue Advance

Zastosowanie Galyfilconu A w powyższych soczewkach (unikalnego silikonowo-hydrożelowego materiału) zapewnia doskonałą gazoprzepuszczalność utrzymującą wypoczęty i zdrowy wygląd oczu. Dostępność tlenu do centrum rogówki w tych soczewkach osiąga poziom 97% Jednak to nie jedyne co zapewnia użytkowanie tych soczewek. Dzięki zastosowanym filtrom UVA i UVB, które blokują odpowiedni 90% i 99% szkodliwego promieniowania, nasza rogówka chroniona jest przed uszkodzeniami. Zastosowano tutaj także technologię Hydraclear ułatwiającą połączenie składnika nawilżającego z silikonem, które gwarantuje przejrzyste, dobrze nawilżone i miękkie soczewki.

Jeżeli masz problemy z aplikacją soczewek to uspokajamy, że w przypadku Advance będzie ona ułatwiona ze względu na jasnoniebieskie zabarwienie soczewki i znacznik strony „123” zastosowany we wszystkich produktach firmy Johnson & Johnson.

Bezokularow.pl – soczewki kontaktowe

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować