ACUVUE OASYS® 1-Day dla najbardziej wymagających. Teraz w wielopaku + CashBack 30 PLN

Luty 28th, 2018

ACUVUE OASYS 1-Day 90 sztuk

Jedna z najbardziej wymagających pór roku, jeśli chodzi o nasze oczy – to właśnie zima. Zimne powietrze, minusowe temperatury, centralne ogrzewanie – niezaprzeczalnie wpływają na nasze oczy. Jeszcze mocniej odczuwają to użytkownicy soczewek kontaktowych.

Wybawieniem dla naszych oczu mogą okazać się soczewki kontaktowe z technologią Hydraluxe™, która w sposób istotny wpływa na nawilżenie, a tym samym komfort oczu*. Dzięki temu, niesprzyjające czynniki zewnętrzne nie mają tak negatywnego wpływu na nasze oczy.

Soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS® 1-Day, ze względu na to, że są przeznaczone do użytkowania w trybie jednodniowym, rekomendowane są wszystkim z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Jednodniowe soczewki kontaktowe są najbardziej zdrowe i higieniczne dla naszych oczu. Codziennie rano na oczach mamy zupełnie świeżą i sterylnie czystą parę soczewek – dzięki temu zachowujemy zdrowe oczy, które są mniej narażone na uczucie suchości.

Jak to działa?

Producent soczewek ACUVUE OASYS® 1-Day, Johnson & Johnson tworząc swój najnowszy produkt użył innowacyjnej technologii zintegrowanej łzy, zapewniającą dodatkowe nawilżenie oka bez podrażnień, co przekłada się na wysoki komfort noszenia*.

Do zdrowego użytkowania soczewek ACUVUE OASYS® 1-Day dodatkowo przyczynia się materiał, z którego zostały stworzone – slikonowo-hydrożelowy, który charakteryzuje się wysoką tlenoprzepuszczalnością na poziomie aż 98%**.

Filtr UV

Słońce zimą potrafi być dla naszych oczu bardziej szkodliwe niż to w lecie. W jaki sposób? Otóż światło odbite np. od śniegu oddziałuje mocniej niż to bezpośrednio rażące w oczy. Soczewki ACUVUE OASYS® 1-Day wyposażone w filtr UV klasy 1*** chroniący przed szkodliwym promieniowaniem UV, pomogą nam chronić oczy w sytuacjach, kiedy nie mamy pod ręką okularów czy gogli narciarskich. Dzięki temu nie musimy obawiać się słońca nawet 365 dni.

ACUVUE OASYS® 1-Day with Hydraluxe™ w większym opakowaniu

Jeśli korzystasz z soczewek jednodniowych, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że większe opakowania to też większa wygoda.  Teraz ACUVUE OASYS® 1-Day możesz kupić w opakowaniu 90 sztukowym, a przy tym otrzymać zwrot 30 złotych na konto w ramach CASHBACK.

 


*Dane firmy JJVC 2016 maskowane, randomizowane badanie kliniczne w układzie naprzemiennym przeprowadzone w USA na próbie 119 użytkowników miękkich soczewek kontaktowych podczas jednego tygodnia stosowania soczewek w trybie dziennym.

** % tlenu docierający do centrum rogówki (otwarte oko); w porównaniu do 100 % dostępnego tlenu bez soczewki; Brennan NA. Beyond flux: Total corneal oxygen consumption as index of corneal oxygenation during CL wear. OVS

***Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV klasy 1 lub 2, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed transmisją szkodliwego promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Transmisja promieniowania UV mierzona dla soczewek o mocy -1,00D.Może Ciebie również zainteresować