ACUVUE® OASYS i płyn COMPLETE RevitaLens® – duet idealny

Sierpień 27th, 2018

płyn do soczewek Complete Revitalens

Odczuwasz pełną satysfakcję z soczewek kontaktowych, które właśnie użytkujesz. Jednakże w dalszym ciągu nie znalazłeś produktu do ich pielęgnacji, który przyjdzie z pomocą w zachowaniu długotrwałego komfortu oczu? Johnson&Johnson ma dla Ciebie nowość – płyn do soczewek Complete Revitalens®.

Każda osoba nosząca soczewki wie, że kluczem do odczuwania komfortu i zadowolenia z tej metody korekcji jest prawidłowa pielęgnacja szkieł kontaktowych. Skutecznie wykonane czyszczenie oraz dezynfekcja pomoże zachować wygodę oraz higienę, a więc zdrowe oczy. Są one obowiązkowe, jeśli nosimy soczewki wielokrotnego użytku, takie jak np. dwutygodniowe ACUVUE® OASYS.

Dokładna pielęgnacja

Najważniejsze, o czym musimy pamiętać, jeśli chcemy utrzymać nasze soczewki w czystości to starannie myć ręce zarówno przed każdym założeniem soczewek, jak i ich ściągnięciem z oczu. Starajmy się też zawsze być wyposażeni w ręczniki papierowe, które pomogą nam zachować maksymalną higienę.

Za każdym razem kiedy wykonujemy codzienną pielęgnację soczewek, po zdjęciu ich z oczu, kładziemy na otwartej, czystej i osuszonej dłoni, po czym opłukujemy je dokładnie płynem pielęgnacyjnym. Następnym krokiem jest potarcie opuszkiem palca soczewek z obu stron, by mechanicznie oczyścić je z osadów. Tak wyczyszczone soczewki umieszczamy w specjalnym pojemniczku zanurzone w płynie pielęgnacyjnym i pozostawiamy do ponownego założenia.

Płyn pielęgnacyjny

Dokładne czyszczenie soczewek oraz dobry płyn pielęgnacyjny sprawią, że komfort użytkowania utrzyma się na wysokim poziomie. Płyn Complete RevitaLens® rekomendowany przez ACUVUE® posiada skuteczność dezynfekcji odpowiadającą preparatom na bazie nadtlenku wodoru1. Idealnie dobrany skład płynu potęguje podwójne działanie dezynfekujące polyquaternium-1 i aleksydyny.
Takie funkcjonowanie płynu pielęgnacyjnego Complete RevitaLens® wpływa pozytywnie na ostrość widzenia i komfort nawet po 16 godzinach użytkowania soczewek2.
Jeśli potrzebujesz komfortu w użytkowaniu soczewek kontaktowych – wypróbuj płyn Complete Revitalens® – NOWOŚĆ w sklepie Bezokularow.pl.

 1.Nikolic M, Kilvington S, Brady N, Lam A, Cheung S, Lonnen J. Comparative Efficacy of New ContactLens Care Solutions Against Bacteria, Fungi and Acanthamoeba. Plakat zaprezentowany podczas konferencji BCLA w 2011. 2. Dane firmy JJVC 2016; CR-5230. Wieloośrodkowe randomizowane badanie kliniczne dotyczące stosowania dwutygodniowych soczewek kontaktowych do noszenia w trybie dziennym, czterech roztworów pielęgnacyjnych i trzech materiałów (senofilcon A, etafilcon A i galyfilcon A). N=203 uczestników z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii, stosujących regularnie miękkie soczewki kontaktowe.
COMPLETE®, COMPLETE RevitaLens® oraz logo COMPLETE są znakami towarowymi firmy Abbott Medical Optics Inc. i jej jednostek zależnych. ACUVUE®, jest znakiem towarowym firmy Johnson & Johnson Poland Sp. zo.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska; Spółka zarejestrowana w Sadzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych. Właścicielem grafiki jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, 2018; BEZO/2018/08/9028Może Ciebie również zainteresować