Aktywne ferie? Tylko z soczewkami!

Luty 2nd, 2017

pexels-photo-38082

Wyczekiwany czas ferii nastał. Cieszą się zapewne nie tylko uczniowie, ale i kadra nauczycielska oraz rodzice. Każdy odpocznie na swój sposób.


Jak nie od dzisiaj wiadomo, najlepiej odpoczywa się w ruchu. Aktywność fizyczna szczególnie na świeżym powietrzu ma dla naszego organizmu ogromne znaczenie. Wystarczy 30 minut zwykłego spaceru, by pobudzić układ oddechowy oraz krążenia a zwiększona ilość tlenu, jaką dostarczymy organizmowi zaktywizuje nas do działania. Lepsza koncentracja to i więcej energii, którą możemy efektywniej wykorzystać w ciągu dnia.

Czas ferii zimowych to czas szaleństw na śniegu: narty, snowboarding, lepienie bałwana, etc. Mnóstwo akcji i ruchu podczas, którego często należy stosować gogle ochronne. W tej sytuacji niezastąpione stają się soczewki kontaktowe, które dzięki swojej specyfice idealnie spiszą się w każdej sytuacji.

Soczewka kontaktowa nie ogranicza pola widzenia, nie jest wyczuwalna na oku, nie utrudnia używania gogli narciarskich, na pewno nie zaparuje i nie musimy obawiać się, że przy upadku spadnie i się zniszczy. Same plusy, które pozwolą cieszyć się z każdej nawet ekstremalnej formy wypoczynku.

Co sprawdzi się najlepiej?

Świetnym rozwiązaniem na wyjazd są soczewki kontaktowe jednodniowe z linii EyeLove, czyli  EyeLove Exclusive 1-Day oraz EyeLove Comfort 1-Day. Dzięki takim soczewkom możemy cieszyć się swobodą i komfortem przez cały dzień – wieczorem po prostu je wyrzucamy, a kolejnego dnia zakładamy nowe – nie ma konieczności zaopatrywania się w płyn pielęgnacyjny, a także w pojemniki do ich przechowywania.

Soczewki dostępne są w opakowaniach po 30 szt., więc przy jednakowej wadzie wzroku jedno opakowanie wystarczy nam na 15 dni – w sam raz na ferie. Może te kilka dni przekona Cię do użytkowania takich soczewek na stałe. Warto wspomnieć, że przy zakupie produktów z linii EyeLove w sklepie Bezokularow.pl nie płacisz za dostawę!

Co jeszcze przyda się na wyjeździe?

Oprócz soczewek kontaktowych warto zabrać ze sobą również krople, które nawilżą nasze oczy w ciągu dnia. Zimne powietrze jest również suche, a przebywanie w pomieszczeniach to dodatkowe obciążenie dla oczu ze względu na gorącą klimatyzację i włączone grzejniki. Dobrze mieć w takim przypadku własne dodatkowe źródło nawilżenia w postaci kropli EyeLove Comfort z dodatkowym składnikiem nawilżającym, czyli hialuronianem sodu. Zadbajmy również o prawidłowe nawodnienie naszego organizmu – pijmy dużo i często tak, by nie odczuć pragnienia.

Udanych ferii życzy Bezokularow.pl

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować