Biomedics 1-Day Toric Extra – NOWOŚĆ!

Listopad 18th, 2014

1000x265-biomedics1dayextratoric_sg

Nowość! Kolejne nowe soczewki zawitały do oferty sklepu internetowego Bezokularow.pl. Produkty dla astygmatyków cieszą się coraz to większym zainteresowaniem, co cieszy nas, że nasi klienci z tego typu wadą wzroku odchodzą od korekcji okularowej, a chętniej i częściej korzystają z soczewek kontaktowych. Tym razem wierni użytkownicy soczewek firmy Cooper Vision, którzy do tej pory korzystali z soczewek miesięcznych, będą mieli okazję spróbować czegoś nowego.


Biomedics 1-Day Toric Extra

Są to jednodniowe soczewki przeznaczone do korekcji astygmatyzmu. Użytkownicy soczewek miesięcznych będą mogli przekonać się ile wygody daje zastosowanie soczewek jednodniowych, a w szczególności Biomedics 1-Day Toric Extra.

Zalety

Soczewka ta zaprojektowana została tak, aby zapewnić komfort i stabilizację w centrum soczewki, a także dzięki cienkim krawędziom ułatwić jej zakładanie i zdejmowanie. Zaawansowana konstrukcja i sposób produkcji pozwalają uzyskać produkt cechujący się niezmienną wygodą oraz niezawodną jakością. Dodatkowo ważnym plusem jest to, że posiadają one filtry UV, które pomogą chronić oko.

Jako soczewki jednodniowe, nie wymagają one dodatkowych płynów. Wystarczy każdego kolejnego dnia sięgnąć po następną hermetycznie zamkniętą parę soczewek. Bez zmartwień czy wystarczy płynu, bez konieczności przechowywania w pojemniczku. Kiedy chcesz je już zdjąć po prostu je wyrzucasz.

Rozpiętość mocy

W chwili obecnej soczewki Biomedics 1-Day Toric Extra dostępne są w naszej ofercie w przedziale mocy od plano (0,00) do -10,0 dioptrii. Szczegółowe dane zawiera poniższa tabelka:

Zapraszamy do Bezokularow.pl – Tylko oryginalne soczewki kontaktowe

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować