Clariti Elite

Styczeń 8th, 2016

soczewki kontaktowe Clariti Elite

Szukasz miesięcznych soczewek, które sprostają wyzwaniom Twojego dnia?

Jeżeli TAK to zapraszamy do lektury, bo nowość od Cooper Vision już czeka na Twój wybór.

Linia soczewek Clariti była flagowym produktem Sauflon Pharmaceuticals Limited, które to od sierpnia 2014 r zostało włączone do spółki Cooper Vision. W związku z tym globalny i świetnie rozpoznawalny Cooper Vision zyskał możliwość oferowania specjalistom i użytkownikom soczewek na całym świecie najszerszej oferty jednodniowych silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych z linii Clariti 1 Day oraz miesięcznych silikonowo- hydrożelowych Clariti.

Przedstawiamy Clarili Elite miesięczną silikonowo-hydrożelową soczewkę dla wymagających.

ZALETY

*konstrukcja minimalizująca kontakt soczewki z powieką i maksymalizująca komfort
Wyjątkowość tego modelu polega na zastosowaniu technologii Advanced Edge Technology™, dzięki niej soczewki posiadają niezwykle cienką krawędź, która minimalizuje możliwość podrażnień a samo użytkowanie soczewki staje się niewyczuwalne nawet po wielogodzinnym noszeniu.

*wysoka tlenoprzepuszczalność i zawartość wody

To podstawa zdrowych i wypoczętych oczu, bez oznak przemęczenia w postaci przekrwionych białek. Dk/t dla somofilcon A o uwodnieniu 56% wynosi 86%. Wysoka zawartość wody sprawia, że soczewki są miękkie i elastyczne co przekłada się na komfort użytkowania.

*filtry UVA i UVB

Soczewki wyposażono w filtry, które znakomicie chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Ochrona UVA zabezpieczona jest na poziomie 98% oraz UVB 78%.

*konstrukcja asferyczna

Zapewnia poprawę ostrości widzenia w porównaniu z soczewkami o konstrukcji sferycznej.

*szeroki zakres mocy

Soczewki Clariti Elite dostępne są już od mocy +/- 0,25 dioptrii po moc -10,00/+8,00 dioptrii

Nawet najmniejsze wady mają teraz szansę na korekcję przy pomocy soczewek kontaktowych.

*naturalne nawilżenie

Zastosowania technologia AquaGen odpowiada za ciągłe nawilżenie soczewek podczas noszenia. Praca w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach lub długotrwałe wpatrywanie w ekran monitora czy wyświetlacza, nie będzie już wiązało się nieprzyjemnymi odczuciami.

Pełna pielęgnacja oczu i soczewek na najwyższym poziomie zapewni wyższy komfort użytkowania soczewek. Stosując krople Hyal-Drop Multi do codziennej pielęgnacji oczu (nawet w soczewkach kontaktowych) oraz płyny z zawartością hialuronianu sodu takie jak EyeLove Comfort PLUS zapewniamy naszym oczom odpowiednie nawilżenie chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami z jakimi mamy styczność.

Zapraszamy do Bezokularow.plMoże Ciebie również zainteresować