Clariti na specjalne potrzeby: Toric, Toric XR oraz Multiflocal

Luty 25th, 2016

soczewki kontaktowe Clariti multifocal

Przedstawiamy linię  Clariti miesięcznych silikonowo-hydrożelowych soczewek dla wymagających.

Soczewki z linii Clariti zapewniają również korekcję wad złożonych jak astygmatyzm czy presbiopia. Jednocześnie soczewki te cały czas zaliczają się do generacji soczewek silikonowo-hydrożelowych w związku z tym użytkownicy nawet wieloogniskowych soczewek mogą cieszyć się komfortem jaki zapewnia soczewka silikonowa.

CLARITI TORIC

W torycznych soczewkach Clariti wykorzystano technologię AquaGen™ technology – proces zapewniający nieustanne nawilżenie w czasie noszenia.

Wysoka 56% zawartość wody w soczewkach torycznych Clariti połączona z technologią AquaGen pomaga zapewnić doskonały komfort przez cały dzień.

Toryczne soczewki Clariti posiadają asferyczną powierzchnię tylną i zaokrąglone krawędzie dla optymalnego ruchu soczewki na oku przy minimalnym kontakcie soczewki ze spojówką.

Dodatkowo soczewka wyposażona jest w filtr UV.

CLARITI TORIC XR

Soczewki zaprojektowane z myślą o osobach, których moce cylindrów nie mieszczą się już w zakresie standardowych, najpopularniejszych mocy. Do dyspozycji w tym modelu pozostaje 7 mocy cylindrów oraz rozszerzony zakres dostępnych osi od osi 5° do 180° w odstępach co 5°.

Clariti Toric XR to zalety soczewek Clariti Toric połączone z rozszerzonym zakresem mocy.

CLARITI MULTIFLOCAL

To soczewka miesięczna przeznaczona dla osób z presbiopią. Dostępne są dwa zakresy addycji: LOW w zakresie do +2,25D oraz HIGH w przedziale +2,5D do +3,00D. Zastosowano asferyczną konstrukcję centrum (przeznaczoną do bliży) przez co zminimalizowano ryzyko aberracji, co przekłada się na ostre widzenie we wszystkich odległościach. Wysoka tlenoprzepuszczalność i świetna zwilżalność soczewek zapewnia zdrowe i białe oczy każdemu użytkownikowi.

Zapraszamy do Bezokularow.pl

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować