Co pod choinkę? Może soczewki?!

Grudzień 11th, 2014

prezent

Coroczny problem znów się pojawia. Co dać w prezencie pod choinkę swoim najbliższym, przyjaciołom, współpracownikom? Jest to niekiedy problem – sami przyznajcie 😉 Mamy nadzieję, że nasze propozycje prezentów okażą się pomocne i coś z tej listy trafi pod choinkę w Waszych domach:)

Preferencje

Jest to oczywiście kluczowy wyznacznik przy doborze odpowiedniego prezentu. Jeżeli jednak zdarzy się tak, że nie znamy na tyle dobrze obdarowywanej osoby, by wiedzieć co marzy jej się otrzymać, warto postawić na to co na pewno jej się przyda. Prezent praktyczny wcale nie jest prezentem gorszym czy mniej wartościowym. Warto bowiem zaznaczyć, że taki upominek jest wyrazem naszego zainteresowania drugą osobą, a w obliczu zakupu kolejnej pary skarpet, krawata, perfum, kremów czy oryginalnie pachnących świeczek, może być świetną alternatywą na prezent praktyczny i udany.

Pamiętajmy jednak, by przed zakupem dyskretnie, mimochodem podpytać tego kogo chcemy obdarować, jakiego konkretnie produktu używa lub jaki chciałby wypróbować o ile sami nie jesteśmy wstanie tego ustalić.

Polecamy

Płyny do pielęgnacji – bo to dość uniwersalny prezent i łatwo dobrać odpowiedni. Dodatkowo nie będzie dużym obciążeniem dla naszego portfela, jeżeli nie możemy pozwolić sobie na duże wydatki, ze względu na to iż spora większość płynów posiada więcej niż jedną pojemność. Możemy wybrać mniejsze opakowanie np. EyeLove Comfort PLUS z hialuronianem sodu. Możemy pokusić się na większe pojemności EyeLove Comfort PLUS 360 ml lub duży zapas 500 ml płynu. Warto także pomyśleć nad nowościami, płynami bardzo delikatnymi, które każdy chętnie testuje, a być może wcześniej nie było okazji, na przykład: Opti-Free Pure Moist 300 ml lub Biotrue 300 ml. Pełna oferta: PŁYNY DO SOCZEWEK

Krople nawilżające – ze względu na ich uniwersalność, bo większość z nich mogą użytkować także osoby, które nie noszą soczewek kontaktowych. Tutaj godnymi polecenia są: EyeLove Comfort z hialuronianem sodu 15ml za 24,99zł czy krople bez konserwantów Hyal-Drop Multi 10 ml za 34,99zł. Pełną ofertę znajdziecie tutaj: KROPLE

Pojemniki i akcesoria – szczególnie z serii Qcase i Ball. Drobiazg za małe pieniądze (bo już od 5,99zł przy zakupie 4szt i więcej), a ucieszy drzemiące w nas dziecko:) Mnogość kolorów i kształtów zapewni spory wybór- zapewniamy. Rozwiązanie dla osób często podróżujących to mała kosmetyczka z pojemniczkami na płyn, pojemnikiem na soczewki, pęsetką i lusterkiem – dostępna w 4 kolorach (czarnym, szarym, piaskowym i różowym). Znajdziecie je tutaj: AKCESORIA

Soczewki – przyznajemy, że ze względu na mnogość parametrów wybór odpowiednich powinien być przemyślany i skonsultowany z użytkownikiem.  Nie jest to też najtańszy prezent ale na pewno obdarowany ucieszy się za taki upominek, który ulży w miesięcznych (kwartalnych) wydatkach.

Soczewki jednodniowe – soczewki jednodniowe przy regularnym użytkowaniu mogą być sporym wydatkiem dla naszego portfela, mogą one więc okazać się świetnym prezentem pod choinkęm ponieważ są idealnym rozwiązaniem na specjalne okazje takie jak całonocne bale, ferie zimowe czy wyjazdy wakacyjne. Soczewki jednodniowe wtedy rano zakładamy, wieczorem zdejmujemy i wyrzucami – i niczym więcej się nie martwimy – każdy użytkownik soczewek doceni z pewnością taki prezent. Polecamy soczewki jednodniowe EyeLove Comfort 1-Day 30 szt. lub zupełne nowości na rynku takie jak MyDay 30 szt., Dailies Total1 30 szt. lub Biotrue ONEday 30 szt. albo absolutna NOWOŚĆ soczewki jednodniowe w opakowaniach 10 szt: Acuvue Moist 10 szt. oraz Acuvue TruEye 10 szt.

Soczewki kolorowe – wiele osób chętnie zmieniłoby swój wygląd, kolor oczy, wtedy soczewki kolorowe są świetną niespodzianką. Soczewki te są idealne zarówno dla osób z wadą wzroku, jak i dla tych, który nie mpotrzebują żadnej korekcji (moc 0,00). W ofercie jest sporo soczewek kolorowych, które mogą zachęcić do zakupu oraz mnóstwo pięknych kolorów: Freshlook, Air Optix Colors, Illuminate 1-Day, Freshlook 1-Day oraz szalone soczewki Crazy.

Przypominany jednocześnie, że posiadamy w swojej ofercie asortyment do soczewek twardych: KLIK

Udanych łowów życzy Bezokularow.pl – soczewki kontaktowe

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczu

 Może Ciebie również zainteresować