COMPLETE RevitaLens® – czystość i komfort użytkowania soczewek

Listopad 28th, 2018

Smiling Winter Woman

Poszukujesz produktu do pielęgnacji soczewek kontaktowych? Do tej pory żaden z dostępnych na rynku produktów nie spełnił Twoich oczekiwań? Czas wypróbować absolutną nowość od Johnson&Johnson – płyn COMPLETE Revitalens®, który zapewni długotrwały komfort Twoich oczu, a jednocześnie idealnie zadba o Twoje soczewki.

Zdrowe oczy

Większość soczewek wymaga codziennej pielęgnacji (z wyjątkiem soczewek jednodniowych i całodobowych), należy zdejmować je na noc i czyścić z nagromadzonych osadów i drobnoustrojów. Każdego dnia na soczewkach osadzają się bowiem osady lipidowo-białkowe, więc odpowiednie czyszczenie i dezynfekcja soczewek kontaktowych chroni nasze oczy przed bakteriami. Należy pamiętać, aby soczewki czyścić tylko i wyłącznie specjalnymi płynami do tego przeznaczonymi.

Wypróbuj płyn pielęgnacyjny COMPLETE Revitalens®

Dokładna dezynfekcja soczewek kontaktowych oraz dobór odpowiedniego płynu do ich pielęgnacji powodują, że komfort i wygoda użytkowania soczewek utrzymuje się przez cały dzień. Płyn COMPLETE Revitalens®, to produkt rekomendowany przez ACUVUE®, wiodącą markę na rynku soczewek kontaktowych.  COMPLETE Revitalens® skutecznie nie tylko pielęgnuje, ale także dezynfekuje soczewki kontaktowe, usuwając osady. Jest niezwykle delikatny, nie powoduje podrażnień i jest przyjazny dla oczu.

PojemnośćCRL-360ml-Bottle_Lc_Box-2017A_M_ANG_cien-800x533

Płyn COMPLETE Revitalens® – NOWOŚĆ w sklepie Bezokularow.pl, dostępny jest w 3 pojemnościach do wyboru. Jeśli lubisz ekonomiczne rozwiązania wybierz płyn o pojemności 360 ml – starczy na dłużej. Dla wielbicieli kompaktowych rozwiązań Johnson&Johnson przygotował płyny w mniejszych pojemnościach: 120 ml oraz 60 ml – dostępny w zestawie podróżnym TRAVEL PACK. Zestaw jest idealnym rozwiązaniem na wyjazd! Sprawdzi się na weekendowe wyjazdy – wszystkie produkty w zestawie spełniają swoją pojemnością wymagania wszystkich linii lotniczych. Zestaw zawiera: transparentną kosmetyczkę, w której mieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze w trakcie wyjazdu produkty do pielęgnacji soczewek kontaktowych. W zestawie znajdziesz również krople blink contacts®, zapewniające ulgę Twoim oczom w trakcie długiej podróży samolotem, na pokładzie którego jest strasznie suche powietrze, niekorzystnie wpływające na komfort użytkowania soczewek. Zestaw zawiera specjalną wersję płynu COMPLETE Revitalens® o pojemności 60 ml – rewelacyjne rozwiązanie w trakcie podróży. Dodatkowo w kosmetyczce TRAVEL PACK, znajdziesz LISTERINE® COOL MINT, aby zapewnić sobie pełen komfort w trakcie podróży.

Zajrzyj do sklepu Bezokularow.pl i odkryj prawdziwy komfort użytkowania soczewek z płynem COMPLETE Revitalens®.Może Ciebie również zainteresować