Czuć wiosnę w powietrzu! – soczewki jednodniowe

Marzec 24th, 2015

soczewki jednodniowe EyeLove Comfort 1-Day

Wiosna przynosi ze sobą nie tylko piękną słoneczną pogodę, ale sporo chęci i motywacji do działania. To świetny czas, by w pełni cieszyć się jedną z najpiękniejszych pór roku!

Odrobina swobody z soczewkami jednodniowymi

Jeśli nosicie soczewki miesięczne, może tym razem warto postawić na soczewki jednodniowe? Wystarczy odpowiednia ilość soczewek i… w drogę! Wszelkie płyny okazują się zbyteczne – zużytą parę soczewek po prostu wyrzucamy.

Dlaczego właśnie EyeLove Comfort 1-Day?

Wspomniane wyżej soczewki to produkt dobrze znanej firmy Cooper Vision. Nie da się ukryć, że dzięki aż 55% zawartości wody, zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Warto wiedzieć, że materiał, z którego są wykonane, niczym nie różni się od tego, który wykorzystywany jest do produkcji soczewek znacznie droższych. Niezaprzeczalnie soczewki EyeLove Comfort 1-Day to najlepsze rozwiązaniem dla osób, które często korzystają z sauny, basenu, uprawiają sport czy planują dłuższy wyjazd. Na pewno nie będziecie żałować – przekonajcie się sami, że nie warto przepłacać za taki sam produkt – tym bardziej, że decydując się na produkty linii EyeLove Comfort możecie być pewni, że Wasze zamówienie dotrze do Was zawsze za darmo!

Warto wspomnieć, że dzięki soczewkom EyeLove Comfort 1-Day możemy cieszyć się swobodą i komfortem przez cały dzień – wieczorem po prostu je wyrzucamy, a kolejnego dnia zakładamy nowe – nie ma konieczności zaopatrywania się w płyn do ich czyszczenia; pojemniki do ich przechowywania również są zbyteczne.

Warto wiedzieć, że są dwie opcje parametrów – dla mocy ujemnych BC wynosi 8.6, dla dodatnich 8.8, DIA jest jednakowe w jednym i drugim przypadku – 14.2.

 

Pięknej wiosny życzy,

Bezokularow.pl – soczewki kontaktowe

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować