DAILIES TOTAL1® już na PLUSIE!

Grudzień 2nd, 2015

1C_Left_RT_08_Alcon-water-grad

O tak – doczekaliśmy się. Już od teraz dalekowidze również będą się cieszyć niebywałym komfortem jaki zapewniają najnowocześniejsze jednodniowe soczewki od Alcon.

Do tej pory z soczewek DAILIES TOTAL1® mogli korzystać tylko krótkowidze w przedziale mocy od -0,50 do -10,00 dioptrii teraz jednak i dalekowidze będą mogli wypróbować (oraz polubić) ten model soczewek. Dodatnie moce, które będzie można nabyć mieszczą się w przedziale od  +0,50 do +6,00 dioptrii. Dostępne są w opakowaniach 30-sztukowych oraz 90-sztukowych.

Co sprawia, że soczewki te są tak wyjątkowe?

Wszystko za sprawą innowacyjnego uwodnienia. Zastosowano uwodnienie gradientowe, które zapewnia oku więcej wody tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Nawodnienie strefy wewnętrznej (czyli tej bliższej naszej rogówce) wynosi 33%, stopniowo zwiększa się w strefach zewnętrznych, dzięki temu przez soczewkę może przedostać się odpowiednia ilość tlenu zapewniająca wygodę i zdrowe widzenie a zewnętrzna powłoka uwodniona blisko w 100% zapewnia idealny poślizg.

A jak z komfortem?

Strefa zewnętrzna soczewki stanowi jedwabiście gładką powierzchnię, która uprzyjemni użytkowanie soczewki przez cały długi i aktywny dzień.
Wysokie uwodnienie zewnętrzne to zwiększona odporność na wysychanie nawet podczas pracy przy komputerze lub w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Coś jeszcze?

Oczywiście, że tak! Soczewki jednodniowe to korzyść sama w sobie. Zapewniając bowiem częstą (codzienną) wymianę, minimalizujemy w największym stopniu* możliwość rozwoju infekcji. Dodatkowo nie dajemy szansy osadom białkowym i tłuszczowym pochodzącym z naszego filtru łzowego na to by opłaszczyły się na powierzchni soczewki. Mniej osadów to lepsza jakość widzenia i przyjemne użytkowanie.

Zapraszamy do Bezokularow.pl

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować