EyeLove Comfort – dlaczego to najlepszy wybór?

Październik 8th, 2012

oferta_bezokularow4

Na pewno nie raz zastanawialiście się czy nie zamienić dotąd używanego płynu na inny, równie dobry, ale w korzystniejszej cenie i o większej pojemności lub zmienić soczewki na tańsze. Cóż możemy Wam zaproponować? Nic innego jak rekomendowaną przez nas linię produktów EyeLove Comfort, z których na pewno będziecie zadowoleni.


Płyn EyeLove Comfort – nawilżenie na najwyższym poziomie!
Czy już po kilku godzinach noszenia soczewek odczuwacie suchość, podrażnienie? Dzięki płynom EyeLove Comfort uczucie to pójdzie w zapomnienie, bowiem zawierają one pochodną celulozy – soczewka pozostanie odpowiednio uwodniona, przez co zupełnie nieodczuwalna na oku.

.
Postaw na świeżość i higienę! Badania kliniczne wykazały, że okres noszenia soczewek kontaktowych jest dłuższy o 2 godziny z EyeLove Comfort niż z innymi płynami wielofunkcyjnymi używanymi przez pacjentów (zwykle jest to 10 godzin, natomiast z EyeLove Comfort soczewki można nosić przez 12 godzin), a niezastąpione działanie cytrynianu sprawi, że osady w mniejszym stopniu będą osadzać się na powierzchni soczewki. W naszym sklepie internetowym oraz we wszystkich punktach stacjonarnych znajdziecie płyny o następujących pojemnościach: 100 ml, 360 ml oraz 500 ml.

.
Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że na rynek wprowadziliśmy nowość, którą szczególnie polecamy osobom bardziej wymagającym, oczekującym od płynów więcej niż tylko oczyszczenia –  płyn EyeLove Comfort PLUS, który zawiera dodatkowy składnik, a mianowicie hialuronian sodu, który słynie ze swoich wyjątkowych właściwości nawilżających, dzięki czemu zapewnia większy komfort noszenia soczewek – 500ml ulgi dla Waszych oczu.

.
Soczewki EyeLove Comfort
W linii produktów EyeLove Comfort nie mogło zabraknąć soczewek kontaktowych – jedyne w swoim rodzaju soczewki hydrożelowe o wysokim, bo aż 62% uwodnieniu – dobra jakość za niewielkie pieniądze na pewno Was przekona, więc czy nie warto skorzystać i cieszyć się doskonałą ostrością widzenia? Kupując nasze soczewki otrzymujesz od nas Gwarancję Satysfakcji – jesteśmy pewni, że spełnią Twoje oczekiwania; w innym przypadku – zwracamy poniesione przez Ciebie koszty. Soczewki EyeLove Comfort to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać możliwie najwyższy stosunek ceny do jakości.

.
Krople do oczu EyeLove Comfort
Dopełnieniem całej linii są krople EyeLove Comfort 15 ml – zawierają, podobnie jak płyn EyeLove Comfort PLUS, hialuronian sodu, dzięki czemu przyniosą Wam natychmiastową ulgę – zniwelują suchość, jak i podrażnienie długotrwałym noszeniem soczewek kontaktowych, czy tez przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach, a co równie ważne po otwarciu możecie ich używać aż przez 8 tygodni!

.
Przekonajcie się sami, że nie musicie przepłacać, by cieszyć się komfortem, który zapewniają produkty EyeLove Comfort. Linia EyeLove Comfort została stworzona dla tych, którzy cenią sobie dobrą jakość w korzystnej cenie. Ty też do nich należysz? 😉Może Ciebie również zainteresować