EyeLove Comfort PLUS dostępny w nowych pojemnościach!

Październik 30th, 2013

woda

EyeLove Comfort PLUS to płyn stworzony dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość w korzystnej cenie. Płyn ten, wzbogacony o dodatkowy składnik nawilżający – tzw. hialuronianiu sodu działa nie tylko nawilżająco, ale posiada również właściwości regeneracyjne – przeznaczony jest również dla osób zmagających się z nadwrażliwością oczu. Do tej pory dostępny był jedynie o pojemności 500ml. Jednak by wyjść naprzeciw wymaganiom klientów, stworzyliśmy dwie nowe pojemności – 360ml oraz wersję podróżną, czyli 100ml.

Dlaczego hialuronian sodu jest tak pożądanym składnikiem płynów przeznaczonych do pielęgnacji soczewek kontaktowych?

Obecne czasy wymuszają na nas wielogodzinną pracę nie tylko przy komputerach, ale również w klimatyzowanych pomieszczeniach, przez co rzadziej mrugamy i łatwiej dochodzi do stanów zapalnych spojówki. Częściej też zmagamy się z zespołem suchego oka. Hialuronian zawarty w płynach i kroplach do oczu łagodzi objawy „suchego oka”, które nie są obce osobom noszącym soczewki kontaktowe. Dzięki silnej absorpcji wody w dostateczny sposób nawilża soczewki chroniąc nasze oczy przed pieczeniem i nieprzyjemnym uczuciem suchości. Dzięki swoim właściwościom łagodzi podrażnienia i pobudza regenerację nabłonków.

Hialuronian sodu jest także składnikiem kilku rodzajów kropli do oczu, np. EyeLove Comfort (15ml) – dzięki czemu obniża tarcie między powieką a soczewką, wspiera film łzowy oraz usuwa wszelkie drobnoustroje i zanieczyszczenia osadzające się na powierzchni soczewki kontaktowej. Dzięki hialuronowi jesteśmy w stanie dłużej niż zwykle korzystać z soczewek kontaktowych, uniknąć możemy nieprzyjemnego uczucia pieczenia czy suchości w oku.

EyeLove Comfort PLUS 360ml oraz 100ml

Wszystkim, którzy preferują mniejsze pojemności płynów proponujemy nowość – 360ml oraz 100ml (w każdym pudełku znajduje się sterylnie zamknięty pojemnik do przechowywania soczewek). Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują – mniejsze pojemności spokojnie wystarczą od 2-3 tygodni do dwóch miesięcy codziennego czyszczenia oraz przechowywania soczewek kontaktowych.

Pamiętajcie, że decydując się na zakup dowolnego produktu z linii EyeLove, nie ponosicie kosztów związanych z dostawą na podany przez Was adres – link do produktów zapewniających bezpłatną przesyłkę: KLIK

Serdecznie zapraszamy!
Bezokularow.pl
Tylko oryginalne soczewkiMoże Ciebie również zainteresować