EyeLove – to zawsze świetny wybór!

Luty 20th, 2015

produkty do oczu EyeLove

Rodzina soczewek, płynów, kropli i pojemników EyeLove Comfort, EyeLove Comfort PLUS, EyeLove Exclusive stanowi bogaty wybór produktów, spośród których każdy znajdzie coś dla sienie. Jeżeli jeszcze nie znacie rekomendowanej przez nas linii produktów EyeLove, to zapraszamy do zapoznania z dalszym tekstem.

SOCZEWKI

W chwili obecnej posiadamy 3 typy soczewek kontaktowych jakie możemy zaoferować, są to:

EYELOVE COMFORT

Są to miękkie, miesięczne, hydrożelowe soczewki o uwodnieniu rzędu 62%, które nawet po 12 h użytkowaniu utrzymują 97% swojej wilgotności. Soczewki EyeLove Comfort dzięki asferycznej budowie korygują wszelkie aberracje, czyli zakłócenia widzenia. Asferyczna budowa cechuje się tym, że takowa soczewka posiada moc optyczną na całej swojej powierzchni a nie jak w przypadku soczewek sferycznych tylko w swoim centrum. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy cienką, komfortową w użytkowaniu soczewkę, w której widzenie będzie dobre także po zmroku, co będzie szczególnie zauważalne dla kierowców.

EYELOVE COMFORT 1-DAY

To soczewka przeznaczona do użytkowania jednodniowego. Dzięki wysokiemu uwodnieniu 55% H2O, soczewka ta zapewnia niebywały komfort podczas noszenia, bez uczucia suchych i zmęczonych oczu po całym aktywnym dniu. Dodatkowo cena EyeLove Comfort 1-Day jest niższa średnio o 30 % w porównaniu z innymi soczewkami jednodniowymi przy zachowaniu tej samej jakości.

EYELOVE EXCLUSIVE

EyeLove Exclusive to nowoczesna miesięczna soczewka silikonowo-hydrożelowa o budowie asferycznej, dzięki wysokiej przepuszczalność tlenu (Dkt/t = 125) sprawia, że rogówka otrzyma nawet więcej tlenu niż potrzebuje co zaowocuje brakiem zaczerwienień i uczucia ciężkości oczu pod koniec dnia. Duża elastyczność soczewki sprawia, że jest ona bardzo elastyczna co sprawia, że komfort użytkowania jest większy, a soczewkę bardzo łatwo zakłada się na oko.  EyeLove Exclusive posiada także filtry UVB i UVA, które będą chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

PŁYNY

Mamy do zaoferowania 2 linie płynów z rodziny EyeLove, są to:

EYELOVE COMFORT

Płyn EyeLove Comfort nadaje się do pielęgnacji wszystkich soczewek miękkich (a zatem wszystkich soczewek z naszej oferty). Dzięki unikalnej formule składników czyszczących i nawilżających pozwala łatwo utrzymać soczewki w czystości oraz wydłużyć komfort noszenia dzięki lepszemu nawilżaniu. Regularne stosowanie sprzyja usuwaniu osadów białkowych odkładających się na powierzchni soczewki.

EYELOVE COMFORT PLUS

Najważniejszym składnikiem płynu EyeLove Comfort Plus jest hialuronian sodu. Posiada właściwości regeneracyjne i nawilżające oraz zapewnia komfort i świeżość. EyeLove Comfort Plus rekomendujemy klientom poszukującym rozwiązania z najwyższej półki pod względem jakości. Podstawową różnicą w obu płynach jest zawartość hialuronianu sodu, który dodatkowo nawilża soczewki.

KROPLE
EYELOVE COMFORT

Polecamy je wszystkim użytkownikom soczewek kontaktowych, którzy chcą się czuć w nich lepiej. Dla osób, które soczewek nie noszą, a czują suchość w oku (znany powszechnie jako „uczucie piasku w oczach”) oraz dla osób będących po zabiegach chirurgicznych oka. Nasze krople można użytkować przez 2 miesiące od otwarcia!

Przypominany jednocześnie, że produkty z linii EyeLove wyprodukowano w Europie.
Nie są to tanie zamienniki z Dalekiego Wschodu, a pełnowartościowe soczewki, płynu i krople, które spełnią oczekiwania nawet wymagających użytkowników.

Zapraszamy do zakupu,
Bezokularow.pl – soczewki kontaktowe

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować