Ferie z soczewkami

Styczeń 28th, 2014

ferie1

Zapewne dla wielu z was sezon, który się zbliża to czas ferii, czy urlopów więc i odpoczynku oraz zabaw. Jeżeli planujecie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu zapewne zastanawiacie się z jakich w tym czasie skorzystać soczewek. W związku z tym, dziś podpowiemy co wybrać:)

Jednodniowa przygoda

Jeżeli na co dzień stosujecie soczewki o wydłużonym czasie użytkowania, czyli miesięczne lub miesięczne całodobowe. Może na czas ferii wypróbujecie dla odmiany soczewki jednodniowe.

Zaletą soczewek jednodniowych to brak konieczności stosowania płynów, gdyż soczewkę taką wyrzucamy na koniec dnia, ponieważ nosimy ją tylko jeden dzień. Nie musimy więc zabierać ze sobą butelki z płynem ani pojemnika, jest to więc miłe udogodnienie jeżeli chcemy odciążyć bagaż zabierany na wyjazd.

Soczewki jednodniowe pakowane są najczęściej po 30szt, więc jeżeli macie taką samą wadę wzroku na obydwu oczach jedno opakowanie starczy na 15dni (czyli wprost idealnie na dwutygodniowe ferie). Jeżeli masz złożoną wadę wzroku, czyli astygmatyzm lub presbiopię to jak najbardziej także możesz skorzystać z soczewek jednodniowych:)

Oto nasze propozycje soczewek jednodniowych:

1) EyeLove Comfort 1-Day, czyli soczewki sferyczne o uwodnieniu 55% od Cooper Vision, idealne rozwiązanie dla osób ceniących wysoki komfort użytkowania i niską cenę. Soczewki te są delikatne, bardzo cienkie i niewidoczne na oku, spisują się nawet podczas całodziennej pracy przy komputerze w klimatyzowanym pomieszczeniu oraz przy szaleństwach na stoku czy boisku. Dostępne są one w krzywiźnie (BC) 8,6 dla mocy minusowych (moce od -0,5 do -10,0) oraz 8,8 dla mocy dodatnich (w zakresie od +0,5 do +6,00). Dodatkowo soczewki te oferujemy w atrakcyjnych cenowo zestawach 2, 3, 6 i 12 opakowań.

2) Acuvue 1-Day TruEye, czyli pierwsza na świecie jednodniowa soczewka silikonowo-hydrożelowa od Johnson&Johnson. Idealna dla każdego kto chce chronić oczy przed promieniowaniem UV. Produkt jest delikatnie zabarwiony na jasno niebiesko oraz posiada znacznik strony 123, pomagający przy aplikacji. Soczewki te dostępne są w BC 8,5 i zakresie mocy od -12,00 do +6,00 dioptrii.

3) Freshlook One Day, czyli coś dla odmiany, ponieważ są to soczewki kolorowe. Dostępne są one w czterech kolorach: niebieskim (BLUE), szarym (GREY), zielonym (GREEN) i orzechowym (PURE HAZEL). Kolorystyka jest delikatna, więc nie trzeba obawiać się radykalnej zmiany wyglądu. Soczewki dostępne są w BC 8,6 i przedziale mocy od plano do -6,00 dioptrii, pakowane są po 10sztuk, więc co 5 dni ( przy jednakowej wadzie na obydwu oczach) można zmienić sobie kolor oczu:)

Mamy nadzieję, że znajdziecie produkt dla Siebie, który pomoże Wam w miłym spędzeniu wolnego czasu.

Nieco bardziej śnieżnej zimy życzy Wam i sobie Sklep Bezokularow.pl 😉Może Ciebie również zainteresować