Halloween style

Październik 5th, 2011

Białe soczewki kolorowe na oku

Każda przebierana impreza kojarzy Ci się z tym samym? Chcesz wyróżnić się z tłumu? Masz już strój, ale nadal czegoś Ci brakuje? Poszperaj w ofercie kolorowych soczewek i odśwież swój out-fit.Te szkła kontaktowe początkowo  znalazły  zastosowanie w przemyśle filmowym. Aktorzy i aktorki często używali ich przy podukcjach kinowych jak i serialowych.  Przykładem może być The Vampire Diaries czy kinowy hit – Zmierzch. Obecnie cieszą się popularnością wśród zwykłych śmiertelników. Dzięki nim można zmienić swoje spojrzenie, nadając mu piorunujący charakter.

Jak je zdobyć?

Do tych soczewek nie potrzbujesz żadnej recepty. Dlatego nie zawracaj sobie głowy wizytą u okulisty. Wystarczy udać się do sklepu, bądź przeglądnąć ofertę na stornach internetowych i wybrać odpowiedni rodzaj dla Ciebie. Modele  typu „wild style” czy „crazy  lenses” są bezpieczne, posiadają moc 0,00 ,są  zaprojektowane głównie dla celów rozrywkowych. Jeśli wystąpią u Ciebie objawy podrażnienia, bądź poczujesz dyskomfort w noszeniu, zalecia się konsultację z lekarzem, aby zapobiec uszkodzeniu oka.W przypadku osób, które posiadają wadę, muszą w pierwszej kolejności poinformowac o tym swojego okulistę, który powienien dobrac odpowiedni typ soczewek. W noc 31 listopada  możesz zmienić się w mrocznego wampira czy futurystyczną istotę. Od zawsze Halloweenowa  mobilizuje wszystkich do organizacji przebieranych imprez. W tym roku zaskocz wszystkich niebanalnym rozwiązaniem.

Oferta

Na rynku dostępny jest szeroki wybór tego produktu. Można spotkać soczewki ze wzorem zebry, żółte kocie oczy, graficzne elementy tj. serca, kwadraty, kratka, dolary. Możemy jednak wyróżnić dwa typy:

* miesięczne „crazy lenses” – możesz nosić nosić je w przeciągu miesiąca non stop, bądź użyć je maximum 30 razy

*standardowe „crazy lenses” – daja maximum wygody, można je nosić przez 18miesięcy

Zalecenia

Tak jak każde inne soczewki,  należy je utrzymywać w higienie, dlatego pamiętaj o płynie do pielęgnacji. Producenci i okuliści zwracają uwagę na kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać przy stosowaniu tego produktu:

– nie używaj do czyszczenia wody z kranu, śliny ani żadnych innch detergentów

– uważaj przy aplikacji make-upu oraz stosowaniu pefum

– przed załorzeniem nalezy umyć ręce mydłem i wodą

– nie używaj soczewek od innych osób, możę to przyczynić sie do utraty wzroku

– nigdy nie noś ich dłużej niż 8 godziń w ciągu doby

– nie śpij w soczewkach

– nie kąp się w soczewkach

– nie noś ich podczas gotowania

Top 10

Jak widać szkła kontaktowe to nie tylko kwestia zdrowia, ale również mody. Kolorowe i przerażające  cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fashionistów. Na rynku pojawia się mnóstwo modeli, ale ten ranking, przedstawia najbardziej oryginalne z nich.

10. Czarne oko

 

 

 

 

 

 

Ten typ jest najczęściej wybierany przez fanów Zmierzchu. Dają efekt oczu jednego z głównych bohaterów Edwarda Cullen’a.

9. Oczy kosmity

 

 

 

 

Wybierasz się  na Kosmos Party? Zielone soczewki, w zupełności pokrywają naturalny kolor oka i dają niesamowity efekt pozaziemskiej istoty.

8. Szwy w oku.

 

 

 

 

 

Patrząc na to oko, można odnieść wrażenie, że nie powiodła się laserowa korekta wzorku. W tych szkłach kontaktowych widać odrobinę naturalnego koloru tęczówki. Na zagranicznych stornach można je nabyć za około 100$.

Są dosyć kosztowne, ale zdecydowanie jedyne w swoim rodzaju.

7. Wzór chip’u komputerowego

 

 

 

 

Dziewczyny nie wiecie jak namówić swojego chłopaka, który jest maniakiem komputerowym na impreze halloween? Kupcie te soczewki, a entuzjazm sam się pojawi.

6. Klepsydra.

 

 

 

Dostępne za granicą.

5. Dolary w oczach.

 

 

 

Coś dla fanów zielonych banknotów

4. Płomienie

 

 

 

 

Podkreś swą ostrą osobowość i zaprezentuj ogniste spojrzenie. Dostępne tutaj

3. Oczy smoka

.

 

 

 

Kolorowe soczewki, ręcznie malowane, idealne na szaloną impreze. Dostępne za ok 200$ na www.lens.com

2. Znak X

 

 

 

 

 

Dostępne za 55$ na LensesbyMail.com

1. Oczy cyklopa.

 

 

 

 

 

Ręcznie robione i ręcznie malowane. Za to cacko trzeba zapłacić około 270 £. Dostępne tutaj.Może Ciebie również zainteresować