Jak i gdzie najlepiej dobierzesz soczewki kontaktowe ACUVUE®?

Grudzień 13th, 2016

Cheerful blond girl is looking into eye test machine with concentration in oculist lab. She is smiling

Nie nosisz soczewek, a chciałbyś zacząć? A może nosisz, ale czujesz, że potrzebujesz innych parametrów, albo nowego modelu soczewek? Przedstawiamy prostą drogę, by cieszyć się świetnym wzrokiem w profesjonalnie dobranych soczewkach kontaktowych ACUVUE®!

Zacznijmy od podstaw… czyli dlaczego pełna korekcja wady wzroku jest tak ważna.
Zmysł wzroku dostarcza nam około 80% informacji o otaczającym nas świecie. Już samo to powinno być dla nas ważnym stymulatorem, by zadbać o to jak widzimy w jak najwyższym stopniu, – czyli głównie poprzez prawidłową korekcję. Stosowanie prawidłowej i pełnej korekcji wady wzroku to podstawa. Błędnym jest, bowiem przekonanie, iż soczewki powinny być słabsze, by oko mogło „pracować”. Skutki niepełnej korekcji, bądź nie prawidłowo dobranej mocy mogą prowadzić do bólów głowy, szybkiego zmęczenia oraz przewlekłego napięcia wskutek wytężania oczu (wzroku) a nawet wypadków. Może to także spowodować, że Twoja wada wzroku będzie się szybciej powiększać.

Chcę mieć dobrze dobrane soczewki!
Świetna decyzja! Teraz pora znaleźć specjalistę, który pomoże Ci skorygować wadę wzroku. Może to być zarówno okulista jak i optometrysta – ważne by był to specjalista w dziedzinie doboru soczewek kontaktowych.

Jak ich znaleźć?
Wychodząc naprzeciw Waszemu zainteresowaniu doborem soczewek ACUVUE® przedstawiamy listę gabinetów partnerskich, w których otrzymacie profesjonalną konsultację oraz w pełni przeprowadzony dobór oraz aplikację soczewek kontaktowych niezależnie od posiadanej wady wzroku. W szerokiej gamie produktów z linii ACUVUE®, znajdą się, bowiem soczewki niemal dla każdego.

Listę gabinetów Bezokularow.pl oraz placówek partnerskich znajdziecie tutaj: https://www.bezokularow.pl/gabinety-partnerskie

Jaki jest koszt takiego badania z profesjonalnym doborem soczewek kontaktowych?
Oferujemy cenę 119 zł za badanie wzroku, aplikację soczewek kontaktowych oraz wizytę kontrolną – wszystko w jednym z rekomendowanych przez Bezokularow.pl gabinetów.

W ramach takiej wizyty gwarantujemy:
•    Bezpłatne soczewki próbne*
•    Broszury informacyjne dla nowych pacjentów
•    Naukę zakładania i zdejmowania
•    Naukę pielęgnacji soczewek kontaktowych
•    Bezpłatną wizytę kontrolną
Kupon możecie zakupić tutaj: https://www.bezokularow.pl/kupon-2

*W ramach badania i w cenie badania (w cenie kuponu) pacjent otrzyma bezpłatnie soczewki próbne (2 szt. soczewek planowej wymiany lub 10 szt. soczewek jednodniowych) do przetestowania, niezbędne akcesoria, broszury informacyjne. Specjalista nauczy pacjenta zakładania, zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych.
BEZOKULAROW.PL

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować