Jesienią bez nudy – podkreśl kolor oczu z 1-DAY ACUVUE® DEFINE®

Wrzesień 6th, 2017

1daydefine_big

Jesień kojarzy się nieodłącznie z deszczem, niższymi temperaturami, pochmurnym niebem. Prawdziwą złotą jesienią możemy się cieszyć w Polsce naprawdę krótko. Dni robią się coraz krótsze a nasze nastroje często pozostawiają wiele do życzenia. Wszystko jednak zależy od odpowiedniego nastawienia, zatem wcale nie musi tak być. Dlaczego?

Postaw na kolor

To, że wiosna i lato już za nami, nie znaczy, że z Twojej garderoby mają zniknąć wszystkie ubrania w nasyconych, zdecydowanych kolorach. Wbrew pozorom, wśród najbardziej modnych kolorów tej jesieni, oprócz standardowego czarnego, szarego czy granatowego pojawiają się też żółty, różowy czy czerwony oraz nude. Może po tym jak przejrzysz swoją szafę, okaże się, że nie musisz robić na jesień dużych zakupów, a część ubrań, które nosiłaś wiosną czy latem przyda się też jesienią, gdy tylko narzucisz na siebie ciepły sweter czy botki. Wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Podkreśl naturalny kolor oczu

Jeśli jesteś użytkownikiem soczewek kontaktowych, to masz dodatkowy powód do zadowolenia i powiedzenia zdecydowanego „nie” dla nudy tej jesieni bez dużych eksperymentów i ryzyka. Z pomocą przychodzą bowiem soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, które w sposób bardzo subtelny i interesujący, podkreślą naturalny kolor Twoich oczu, nadając im nowy wyraz.

Zastosowanie podczas produkcji technologii BEAUTY WRAPPED IN COMFORT, pozwoliło całkowicie zamknąć pigment we wnętrzu materiału soczewki1. To sprawia, że jest wspaniale uwydatniony i nie powoduje kłopotu podczas noszenia na oczach. Dodatkowo zastosowano unikalną technologię LACREON, która powoduje wiązanie PVP – składnika odpowiedzialnego za zatrzymywanie wody w soczewce. Dzięki temu soczewka zachowuje dłużej świeżość i komfort użytkowania2.

Soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE® posiadają filtr UV klasy 2*, pomagający chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UVA (84%) i UVB (98%) tak samo w lecie jak i zimą.

Soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE® podkreślają naturalne piękno oczu, zapewniając efekt rozświetlenia i głębi spojrzenia.

Dostępne są w dwóch wariantach:

  • NATURAL SHIMMER – intensyfikują barwę tęczówki
  • NATURAL SPARKLE– podkreślają naturalny blask oczu.


Dodaj koloru tej jesieni!


*Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV klasy 1 lub 2, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed transmisją szkodliwego promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Transmisja promieniowania UV mierzona dla soczewek o mocy -1,00D. 1. Mayers M., Jansen M. i Osborn Lorenz K. Defining eye enhancement: Part 2 – the technology. Optician (2014); 2. Young G, Riley C, Chalmers R & Hunt C. Hydrogel Lens Comfort in Challenging Environments and the Effect of Refitting with Silicone Hydrogel Lenses. Optom Vis Sci (2007); 84(4): 302-308;

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, LACREON®, NATURAL SHIMMER™, NATURAL SPARKLE™ i BEAUTY WRAPPED IN COMFORT™ są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłzecka 24, 02-135 Warszawa. Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, 2017

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.Może Ciebie również zainteresować