Jesteś GYARU?

Marzec 7th, 2014

dziewczyna gyaru

Interesujesz się modą, wiesz co jest stylowe, na czasie i w czym najlepiej się prezentujesz. Lubisz podążać za nowymi trendami? Podobają Ci się piękne duże, wyraziste a przy tym niewinne oczy? Jeśli tak- może gyaru to coś dla Ciebie.

Gyaru

Japońskie piękne, modne, młode dziewczyny, które pragną się wyróżniać- to właśnie gyaru. Czym charakteryzuje się zwolenniczka takiego stylu? Na pierwszy rzut oka nie da się nie zauważyć zniewalających pięknych, wielkich oczu z charakterystycznie wykonanym makijażem a do tego burza rozjaśnionych włosów i oczywiście najmodniejsze w danym sezonie ubrania.

Oczy

U modniś gyaru oczy są perfekcyjnie umalowane w delikatnych odcieniach gradientowo przechodzących jedne w drugie. Do tego firanki długich i zniewalających rzęs, które przykleja się w nieco inny sposób niż robią to Europejki. Rzęsy mają za zadanie powiększać oko, nie znacznie wychodząc po za zewnętrzny kącik, potęgując tym samym efekt narysowanej wcześniej kreski. Nie pomija się też dolnych powiek, na których także goszczą sztuczne rzęsy.

Jednak nie samym makijażem dziewczyna gyaru uzyskuje swój niebanalny look…

Soczewki kontaktowe- Big eyes

To podstawa, jeżeli chcemy dodać uroku i niewinności naszej twarzy, bo czy jest coś bardziej uroczego niż wielkie oczęta i drobna buzia. Jeżeli chcemy się przekonać jak to jest mieć duże oczy, to nie ma prostego sposobu jak wypróbowanie kolorowych soczewek kontaktowych z serii Big Eyes DIA 15,00mm od Maxvue Vision lub Freshlook Illuminate 1-Day od Ciba Vision czy Freshlook ColorBlends także od Ciba Vision. Wybór mamy, więc spory, kwestia jedynie, na jaki kolor soczewek się zdecydujemy. Azjatki ze względu na ciemne tęczówki wybierają soczewki brązowe, czarne lub miodowe. Jeżeli jednak Ty masz oczy zielone, niebieskie czy szare to także możesz zadecydować się na pogłębienie lub zmianę koloru. Szczególnego uroku dodadzą Ci soczewki Big Eyes, które dzięki większej średnicy niż klasyczne soczewki sprawią, że tęczówka będzie powiększona i pięknie zarysowana na tle białka oka a do tego mamy w tej linii 7 pięknych kolorów do wyboru. Soczewki kolorowe dostępne są także z mocami optycznymi, dzięki czemu osoby z wadą wzroku także będą mogły z nich skorzystać. Pielęgnacja takiej soczewki nie różni się niczym od sposobu pielęgnacji zwykłej miękkiej hydrożelowej soczewki. Wystarczy płyn, który będzie intensywnie nawilżał a przy tym dezynfekował soczewkę, tu polecić możemy EyeLoveComfort PLUS z hialuronianem sodu, dostępny jest on w pojemnościach 100ml, 360ml i 500ml ( w każdym opakowaniu jest już pojemniczek na soczewki.

Twarz

U japonek nieskazitelne jasna skóra to podstawa, w związku z tym kremy BB to najlepsze rozwiązanie. Do tego oczywiście śliczne różowe policzki i usta w cukierkowych pastelowych różach i brzoskwiniach.

Pasuje Wam ten styl Bezokularowiczki ?Może Ciebie również zainteresować