Krople AMO Blink® Johnson&Johnson, ulgą dla oczu w soczewkach

Sierpień 30th, 2019

krople blink

Krople blink® contacts Johnson&Johnson, ulgą dla oczu w soczewkach kontaktowych

„Sztuczne łzy” i soczewki kontaktowe to najlepszy duet, nie tylko kiedy nasze oczy są bardzo wrażliwe, ale również gdy nosimy soczewki kontaktowe długo podczas dnia, czy przebywamy w bardziej wymagających warunkach otoczenia.

Każdy z nas doświadczył uczucia suchego, piekącego czy zaczerwienionego oka. Takie objawy pojawiają się w różnych okolicznościach. Mają na to wpływ m.in. klimatyzacja, centralne ogrzewanie, dym, przemęczenie, długie godziny spędzone przed komputerem, czy po prostu bardzo długie noszenie soczewek.

Krople przyjacielem oczu

W takich momentach wybawieniem stają się krople do oczu. Warto wybrać takie, które mają dobry stosunek jakości do ceny, ich pojemność nam odpowiada, a termin ważności po otwarciu jest wystarczająco długi, aby nawet jedna kropelka się nie zmarnowała. Dobrym rozwiązaniem dla użytkowników soczewek kontaktowych mogą okazać się krople do oczu blink® contacts, popularnej firmy Johnson&Johnson – blink® contacts łagodzące podrażnienia oraz blink® intensive kojące krople do oczu dostępne w sklepie Bezokularow.pl z wysyłką 24h.

Wiele przyczyn

Problem suchego oka dotyczy większości społeczeństwa, ponieważ ma on wiele różnorodnych przyczyn zarówno zewnętrznych: klimatyzacja, ogrzewanie, dym, przyjmowane leki, jak i wewnętrznych: np. zmiany hormonalne, które mogą wpływać na zmniejszoną produkcję filmu łzowego przez odpowiednie gruczoły w okolicy oka.

Stosowanie kropli blink® contacts łagodzących podrażnienia oraz blink® intensive kojących kropli do oczu, mogą poprawić jakość widzenia i zwiększyć komfort, zapewniając większe nawilżenie oczu w soczewkach w większości przypadków jakie nas dotyczą.

Występują w opakowaniach 10 ml, a okres przydatności po otwarciu wynosi 45 dni.
O kroplach blink® contacts w pigułce:

Krople blink® contacts przyniosą ulgę użytkownikom soczewek, którzy:

  • spędzających długie godziny przed ekranami urządzeń elektronicznych
  • przebywających w klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach
  • przyjmujących leki powodujących wysuszenie oczu
  • noszących soczewki kontaktowe przez wiele godzin

 

 


blink® intensive i  blink® contacts są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.,© Johnson & Johnson Poland ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.,ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, 2018

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Podkomorska 5, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.

 Może Ciebie również zainteresować