Krople AMO Blink® Johnson&Johnson, ulgą dla oczu w soczewkach

Maj 30th, 2018

amo_blink_blog

Krople blink® contacts Johnson&Johnson, ulgą dla oczu w soczewkach kontaktowych

„Sztuczne łzy” i soczewki kontaktowe to najlepszy duet, nie tylko kiedy nasze oczy są bardzo wrażliwe, ale również gdy nosimy soczewki kontaktowe długo podczas dnia, czy przebywamy w bardziej wymagających warunkach otoczenia.

Każdy z nas doświadczył uczucia suchego, piekącego czy zaczerwienionego oka. Takie objawy pojawiają się w różnych okolicznościach. Mają na to wpływ m.in. klimatyzacja, centralne ogrzewanie, dym, przemęczenie, długie godziny spędzone przed komputerem, czy po prostu bardzo długie noszenie soczewek.

Krople przyjacielem oczu

W takich momentach wybawieniem stają się krople do oczu. Warto wybrać takie, które mają dobry stosunek jakości do ceny, ich pojemność nam odpowiada, a termin ważności po otwarciu jest wystarczająco długi, aby nawet jedna kropelka się nie zmarnowała. Dobrym rozwiązaniem dla użytkowników soczewek kontaktowych mogą okazać się krople do oczu blink® contacts, popularnej firmy Johnson&Johnson – blink® contacts łagodzące podrażnienia oraz blink® intensive kojące krople do oczu dostępne w sklepie Bezokularow.pl z wysyłką 24h.

Wiele przyczyn

Problem suchego oka dotyczy większości społeczeństwa, ponieważ ma on wiele różnorodnych przyczyn zarówno zewnętrznych: klimatyzacja, ogrzewanie, dym, przyjmowane leki, jak i wewnętrznych: np. zmiany hormonalne, które mogą wpływać na zmniejszoną produkcję filmu łzowego przez odpowiednie gruczoły w okolicy oka.

Stosowanie kropli blink® contacts łagodzących podrażnienia oraz blink® intensive kojących kropli do oczu, mogą poprawić jakość widzenia i zwiększyć komfort, zapewniając większe nawilżenie oczu w soczewkach w większości przypadków jakie nas dotyczą.

Występują w opakowaniach 10 ml, a okres przydatności po otwarciu wynosi 45 dni.
O kroplach blink® contacts w pigułce:

Krople blink® contacts przyniosą ulgę użytkownikom soczewek, którzy:

  • spędzających długie godziny przed ekranami urządzeń elektronicznych
  • przebywających w klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach
  • przyjmujących leki powodujących wysuszenie oczu
  • noszących soczewki kontaktowe przez wiele godzin

 

 


blink® intensive i  blink® contacts są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.,© Johnson & Johnson Poland ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000032278, NIP 113-00-20-467, o kapitale zakładowym 39 751 500,00 złotych. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.,ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, 2018

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.

BEZO/2018/05/8462Może Ciebie również zainteresować