Krople do oczu – które najlepsze?

Wrzesień 12th, 2012

krople_oko_300x0_rozmiar-niestandardowy

Zapewne nie raz musieliście skorzystać z kropli do oczu, by je dodatkowo nawilżyć bądź oczyścić, jednak na pewno mieliście wątpliwości, które będą dla Was najlepsze. By ułatwić wybór wszystkim niezdecydowanym, przedstawiamy zwięzłe omówienie kilku najważniejszych marek, które wprowadziły na rynek nie tylko soczewki i płyny, ale również wspomniane krople.

Krople Renu


Nasze porównanie warto zacząć znanej firmy Bausch&Lomb, a mianowicie ReNu Drops, 8ml, czas zużycia: 30 dni od otwarcia). Krople te przeznaczone są do wszelkiego rodzaju soczewek kontaktowych – zaczynając od jednodniowych, kończąc na całodobowych. Zapewnić możemy, że w dostateczny sposób nawilżają oko, jak również soczewkę, dzięki czemu długotrwała praca przy komputerze czy w klimatyzowanych pomieszczeniach nie jest tak uciążliwa – odczuwane wcześniej podrażnienie i suchość eliminują już po kilku kroplach, dlatego szczerze polecamy.

Krople EyeLove Comfort


Kolejne krople, o których warto wspomnieć, pochodzą z dobrze Wam znanej, rekomendowanej przez Bezokularow.pl linii EyeLove Comfort (produkcja hiszpańska, renomowana firma Disop, 15ml, czas zużycia: 2 miesiące od otwarcia) – krople te wzbogacone są o dodatkowy składnik nawilżający, a mianowicie o hialuronian sodu, który wykorzystuje się w płynach najwyższej jakości. Po zakropleniu przemęczonych oczu, odczujecie natychmiastową ulgę – soczewka w dostateczny sposób zostanie nawilżona, przez co jej odczuwalność zostanie zminimalizowana. Warto dodać, że krople te można stosować po zabiegach chirurgii refrakcyjnej.

Krople Aquify


W naszym zestawieniu nie może zabraknąć kropli przeznaczonych dla alergików oraz dla osób, które nie noszą soczewek kontaktowych – mowa tutaj o AQify od CIBA VISION (10ml, czas zużycia: 8 tygodni od otwarcia) – zapewniają dłuższe uczucie nawilżenia, przez co optymalnie przedłużają czas noszenia soczewek. Nie posiadają żadnych konserwantów, dlatego szczególnie przeznaczone są dla oczu wrażliwych, skłonnych do podrażnień. Krople te, podobnie jak EyeLove Comfort, również wzbogacone są o hialuronian sodu – wystarczy jedna kropla dziennie, by odczuć różnicę.

Krople w spray’u Acuaiss Liposomaply


Dla wszystkich, którzy lubią wszelkie nowości, mamy coś specjalnego – krople W SPRAYU Acuaiss Liposomaply (10ml, czas zużycia: aż 12 miesięcy od otwarcia). Zawierają one – oprócz hialuronianiu sodu – duet świetnych witamin A+E, które zmniejszają uczucie ”suchego oka” poprzez zwiększenie produkcji ochronnego śluzu, nawilżającego oko; poprawiają również szczelność błon komórkowych oczu. Na korzyść Acuaiss przemawia sposób aplikacji – otóż odpowiednią ilość kierujemy na zamknięte powieki – co istotne dla wszystkich kobiet – spray ten nie rozmazuje makijażu, także z powodzeniem można go stosować również podczas wieczornego wyjścia w gronie przyjaciół.

To tylko krótkie przedstawienie kilku rodzajów kropli, dlatego odsyłamy do naszego sklepu internetowego, gdzie w zakładce Krople do oczu przeczytać możecie o innych, równie dobrych, dostępnych również w naszych punktach stacjonarnych.Może Ciebie również zainteresować