Krople do oczu – oferta

Luty 4th, 2014

krople1

Okres zimowy to czas, kiedy nasze oczy wymagają dodatkowego nawilżenia. Pomocne w tym przypadku okazać się mogą krople do oczu, które stosować również można bezpośrednio na soczewki kontaktowe.

Krople Avizor Cleaning Drops

Krople te nie tylko nawilżają, ale również w odczuwalny sposób oczyszczają wszelkiego rodzaju soczewki. Co niezwykle ważne usuwają gromadzące się na powierzchni szkieł znacznie utrudniające widzenie osady białkowe. Polecane są szczególnie osobom noszącym soczewki kilkanaście godzin bądź całodobowo. Warto pamiętać, by nie stosować kropli po upływie 60 dni – w innym przypadku pojawić się mogą podrażnienia. Nie ma konieczności zdejmowania soczewek – w dowolnym momencie sięgnąć można po krople, by poprawić komfort noszenia soczewek kontaktowych.

EYE SEE Herbal Eye Drops 15 ml

Krople te wzbogacone o dodatkowy składnik nawilżający, polecane są szczególnie tym, którzy uskarżają się na uczucie przesuszenia oczu. Dzięki formule zawierającej wyciąg z borówki, zapewniają oczom ukojenie, zmniejszają podrażnienie oczu, zaczerwienienie. Szczególnie polecane są osobom narażonym na długotrwałą pracę przed komputerem bądź w klimatyzowanych pomieszczeniach. Ich termin ważności kończy się po upływie 90 dni.

EyeLove Comfort 15ml

Są to kolejne krople warte uwagi – dzięki zawartości hialuronianu sodu zapewniają nawilżenie zmęczonym, podrażnionym oczom, stabilizują wydzielanie łez, eliminują uczucie suchości w oku. Jakość widzenia i komfort użytkowania soczewek jest odczuwalny natychmiast po zakropleniu. Warto wiedzieć, że polecane są również po zabiegach chirurgii refrakcyjnej. Stosować je również mogą osoby nie noszące soczewek kontaktowych. Można je stosować przez 2 miesiące od otwarcia.

SYSTANE ULTRA – nowość na rynku

Są to specjalistyczne krople przeznaczone dla osób cierpiących na tzw. zespół suchego oka. Dzięki specjalistycznej formule zapewniają ochronę powierzchni oka, jak również dbają o odpowiednie nawilżenie przesuszonych oczu. Krople o pojemności 10ml stosować można do 6 miesięcy. Warto pamiętać, by przed aplikacją wstrząsnąć pojemnikiem.

Pamiętajcie, by w przypadku jakiegokolwiek podrażnienia bądź długotrwałego zaczerwienienia oczu natychmiast skonsultować się z lekarzem okulistą. Tylko on postawi odpowiednią diagnozę i zastosuje pożądane leczenie.

Dbajmy o nasze oczy!

Bezokularow.plMoże Ciebie również zainteresować