Krople nawilżające na każdą kieszeń

Czerwiec 9th, 2014

ok-trochę przerażające zdjęcie

Śmiało można przyznać, ze właśnie przyszło do nas upragnione lato. Niestety nie jest to łatwy czas dla naszych oczu – przesuszone powietrze ze sprawą wszechobecnej klimatyzacji może je podrażniać. Co zrobić, żeby tego uniknąć? Świetnym rozwiązaniem są krople do oczu z dodatkowym składnikiem nawilżającym – hialuronianem sodu. Sprawdźcie sami, które z nich warto mieć w podręcznej kosmetyczce.

EYE SEE Hyaluronate 15 ml

Nawilżające krople do oczu z hialuronianem sodu. Świetne nawilżenie za niską cenę. Krople EYE SEE Hyaluronate to nic innego jak tzw. „sztuczne łzy”. Polecane są osobom skarżącym się na uczucie suchości oczu – szczególnie tym, którzy wiele godzin spędzają przed komputerem, w klimatyzowanych pomieszczeniach, jak również zawodowym kierowcom. Powinno się je stosować w przypadku pieczenie czy zaczerwienia oczu. Zapewniają natychmiastową ulgę, a co niezwykle ważne – można je stosować na soczewki.

EyeLove Comfort 15ml – natychmiastowe nawilżenie

Są to kolejne krople warte uwagi – dzięki zawartości hialuronianu sodu zapewniają nawilżenie zmęczonym, podrażnionym oczom, stabilizują wydzielanie łez, eliminują uczucie suchości w oku. Jakość widzenia i komfort użytkowania soczewek jest odczuwalny natychmiast po zakropleniu. Warto wiedzieć, że polecane są również po zabiegach chirurgii refrakcyjnej. Stosować je również mogą osoby nie noszące soczewek kontaktowych. Można je stosować przez 2 miesiące od otwarcia.

AMO Blink 10ml (45 dni) dla oczu piekących i zaczerwienionych

Warto po nie sięgnąć – zapewniają długotrwałe uczucie nawilżenia, zmniejszają podrażnienie oczu, sprawiają, że komfort użytkowania soczewek kontaktowych jest znacznie wyższy.

Mogą je stosować wszyscy użytkownicy soczewek, a ich unikatowa formuła zmniejsza uczucie pieczenia oraz podrażnienie oczu spowodowane nie tylko przez kurz, ale również przez pyłki bądź zwyczajne zmęczenie. Podobnie jak krople wymienione powyżej, zawierają hialuronian sodu.

Wybór należy do Was! Najważniejsze, by zapewnić sobie jeszcze wyższy komfort użytkowania soczewek kontaktowych – będzie to możliwe jedynie dzięki kroplom wzbogaconym o hialuronian sodu.

Bezokularow.pl
Tylko oryginalne soczewki kontaktoweMoże Ciebie również zainteresować