Krople nawilżające – warto je mieć w kosmetyczce

Listopad 12th, 2015

oko

Na pewno niejedni z Was skarżą się na uczucie suchości, podrażnienia oczu po całym dniu noszenia soczewek kontaktowych. Na ratunek mogą przyjść krople nawilżające. Sprawdźcie nasze propozycje.

EyeLove Comfort z haluronianem sodu (Disop, 15ml , 2 miesiące od otwarcia)

Godne polecenia są wspomniane wyżej EyeLove Comfort, które dzięki zawartości dodatkowego składnika, a mianowicie hialuronianu sodu, zapewniają nawilżenie zmęczonym, podrażnionym oczom, stabilizują wydzielanie łez, eliminują uczucie suchości w oku. Jakość widzenia i komfort użytkowania soczewek jest odczuwalny natychmiast po zakropleniu. Warto wiedzieć, że polecane są również po zabiegach chirurgii refrakcyjnej. Stosować je również mogą osoby nie noszące soczewek kontaktowych.

AMO Blink Intensive Tears (10ml, 45 dni po otwarciu)

Długa praca przed komputerem czy w klimatyzowanych pomieszczeniach sprzyja pojawieniu się uczucia wysuszenia, zmęczenia oczu. Jest na to jednak rada – dzięki zastosowaniu najnowszej formuły, AMO Blink Intensive Tears zapewnią natychmiastową ulgę – komfort użytkowania soczewek wzrośnie, jakość widzenia będzie znacznie lepsza. Krople te, podobnie jak EyeLove Comfort zostały wzbogacone o hialuronian sodu. Warto wiedzieć, że można używać ich bezpośrednio na soczewki.

Avizor Moisture Drops (15ml, 8 tygodni od otwarcia)

Wybierając te krople możecie być pewni, ze wszelkie podrażnienia oczu wynikające z ich wysuszenia czy zmęczenia, zostaną wyeliminowane. Formuła zawiera hialuronian sodu, czyli naturalny składnik łez, który tworzy jednolitą powłokę ochronną. Powłoka ta doskonale absorbuje wodę. Dzięki nim długotrwała praca przed komputerem stanie się dla oczu mniej uciążliwa. Zaleca się stosowanie kropli w środowisku, w którym oczy szczególnie narażone są na podrażnienia oraz uczucie suchości.

Podane wyżej krople należy stosować w przypadku użytkowania soczewek miękkich.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Bezokularow.pl

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować