Krople Opti-Free od firmy Alcon

Kwiecień 27th, 2015

krople

Tym razem mamy dla Was garść informacji odnośnie nowości z kategorii kropli. Jeżeli jesteście ciekawi co nowego pojawiło się w naszej ofercie to zapraszamy do dalszej lektury.

OPTI-FREE PRO krople nawilżające do soczewek

To krople nawilżające, które mogą być stosowane wraz z soczewkami wykonanymi z materiału silikonowo-hydrożelowego. Można je aplikować dowolnie wg potrzeby w trakcie stosowania soczewek kontaktowych.

Jak działają te krople?

Dzięki technologii EyeGlyde zwilżają soczewki kontaktowe podczas całego okresu użytkowania. Nakładają na soczewki kontaktowe warstwę nawilżającą utrzymując ich zwilżalność, pomagając w ten sposób utrzymywać nawilżoną i komfortową soczewkę przez cały okres użytkowania.

Czym jest EyeGlyde?

EyeGlyde jest opatentowaną technologią, która daje doskonałe nawilżenie i uwodnienie powierzchni soczewki, a podczas noszenia zapewnia efektywną lubrykację i otulenie warstwą nawilżającą.

Pojemność buteleczki wynosi 10ml, ważne są 6 miesięcy od otwarcia.

OPTI-FREE PRO Krople nawilżające do oczu

Idealne do stosowania, gdy zdejmiemy soczewki. Odświeżają, nawilżają i przemywają oko, dając mu ulgę po ciężkim dniu  przy pracy w trudnych warunkach.

Jak działają?

Krople nawilżające do oczu OPTI-FREE PRO zapewniają prawidłowy poziom nawilżenia powierzchni gałki ocznej, łagodzą objawy suchości oka oraz zapobiegają dalszym podrażnieniom.

Dzięki czemu są tak wyjątkowe?

Zawartość hydroksypropyloguaru nadaje kroplom Opti-Free PRO ich szczególne działanie. Hydroksypropyloguar to substancja pomocna w leczeniu zespołu suchego oka, dzięki połączeniu z naturalnym filmem łzowym człowieka dochodzi do wytworzenia żelu pokrywającego równą warstwą przez długi czas nabłonek rogówki. Dzięki temu rogówka i spojówka są stale nawilżone, bez wpływu na jakość i ostrość widzenia.

Pojemność buteleczki to 10ml, ważne są 6 miesięcy od otwarcia.

Zapraszamy do Bezokularow.pl – soczewki kontaktowe

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować