Kup 1-DAY ACUVUE® MOIST I 1-DAY ACUVUE® TruEye® – odbierz prezent

Marzec 28th, 2018

soczewki jednodniowe plus pomadka ochronna

Jednodniowe soczewki kontaktowe zyskują na popularności. Coraz większa rzesza użytkowników soczewek dostrzega w nich alternatywę dla okularów i innych, dwutygodniowych czy miesięcznych szkieł kontaktowych. Należysz do tego grona? Masz szansę otrzymać wraz ze swoim zakupem prezent!

Jednodniowe soczewki kontaktowe wybierane są najczęściej przez osoby bardzo aktywne i ceniące wygodne oraz komfortowe rozwiązania. Jednorazowe szkła kontaktowe są również dobrym pomysłem, jeśli wybieramy się w podróż czy na wakacje, ponieważ nie musimy ze sobą wozić płynów pielęgnacyjnych. Pozwalają nam oszczędzić czas, nie wymagają od nas większego zaangażowania i energii, ponieważ nie musimy ich czyścić i dezynfekować. Nie zdążą osadzić się na nich niepotrzebne zanieczyszczenia i osady lipidowo-białkowe. Po zużyciu, soczewki wyrzucamy po prostu do kosza, a następnego dnia mamy szansę poczuć na oczach zupełnie świeże szkła kontaktowe.

Jednymi z najpopularniejszych produktów jednodniowych są soczewki sferyczne producenta Johnson&Johnson – 1-Day Acuvue® Moist oraz 1-Day Acuvue® TruEye®. To silikonowo-hydrożelowe soczewki z filtrem UV, o jasnoniebieskim zabarwieniu oraz oznaczeniu 123, dla łatwiejszego zakładania. Kupując je w sklepie Bezokularow.pl, masz szansę na oszczędność, kupując większe opakowania i liczyć na CashBack rzędu nawet 108 PLN prosto na Twoje konto.

W ramach promocji, dodatkowym benefitem są gratisy dokładane do zakupu soczewek 1-Day Acuvue® Moist oraz 1-Day Acuvue® TruEye®. Przy zakupie trzech opakowań takich soczewek, otrzymasz od Bezokularow.pl zestaw kosmetyków od Neutrogena. Pomadka ochronna i krem do rąk to bardzo przydatne gadżety, a kto z nas nie lubi prezentów?

Szczegóły promocji znajdziesz TUTAJ >>

Nie czekaj i już teraz zrób zakupy!Może Ciebie również zainteresować