Kup zestaw testowy soczewek i przekonaj się!

Sierpień 3rd, 2017

testowe_590x350

Twoje dotychczasowe soczewki kontaktowe nie spełniają już Twoich oczekiwań? Szukasz alternatywy? Chciałbyś spróbować czegoś nowego, ale boisz się kupować pełnowymiarowy produkt? Teraz masz szansę najpierw zamówić zestaw testowy soczewek miesięcznych lub jednodniowych i przekonać się na własnych oczach, czy taki produkt jest dla Ciebie.

 

Na rynku soczewek kontaktowych jest obecnie bardzo wiele produktów, wśród których nie sposób się czasem odnaleźć – choć jeszcze do pewnego czasu to soczewki miesięczne należały do najpopularniejszych – teraz powoli serca, a właściwie oczy użytkowników zdobywają soczewki jednodniowe. Czym się różnią poszczególne szkła kontaktowe i jak je nosić?

Miesięczne czy jednodniowe?

Soczewki miesięczne przeznaczone do noszenia w trybie dziennym różnią się od soczewek jednodniowych przede wszystkim tym, że wymagają codziennej pielęgnacji płynem do czyszczenia soczewek, w którym najpierw dezynfekujemy soczewki a następnie przechowujemy przez noc zanurzone w specjalnym pojemniku. Z kolei jednorazowe soczewki kontaktowe codziennie po zużyciu wyrzucamy do kosza, a rano zakładamy na oczy zupełnie świeże soczewki wyciągnięte ze sterylnego blistra – nie wymagają one żadnej pielęgnacji.

Może dotychczas nosiłeś soczewki miesięczne i chciałbyś przekonać się, czy soczewki jednodniowe nie będą dla Ciebie bardziej odpowiednie? A może jest zupełnie odwrotnie i chcesz sprawdzić jak nosi się soczewki wielokrotnego użytku, bo jednorazowe się u Ciebie przestały sprawdzać? Przetestuj soczewki i przekonaj się, które będą najbardziej odpowiednie dla Ciebie!

Soczewki na sztuki

W sklepie  masz do wyboru dwie opcje – zestaw z soczewkami miesięcznymi EyeLove Exclusive PRO, w którym dostaniesz dwie sztuki takich soczewek testowych, a także płyn pielęgnacyjny EyeLove Comfort PLUS w pojemności 100 ml oraz pojemnik do przechowywania soczewek przez noc. Jeśli natomiast chciałbyś spróbować soczewek jednodniowych – już teraz możesz przetestować 10 sztuk soczewek jednorazowego użytku EyeLove Exclusive 1-Day w atrakcyjnej cenie.

Czym charakteryzują się soczewki EyeLove Exclusive?

To szkła kontaktowe najnowszej generacji silikonowo-hydrożelowe, charakteryzujące się wysoką tlenoprzepuszczalnością, co bezpośrednio wpływa pozytywnie na zdrowie oczu. Wysokie uwodnienie jakie mają przyczynia się do komfortu i wygody użytkownika nawet przez 12 godzin w ciągu dnia. Z kolei elastyczność, miękkość i delikatność soczewek sprawia, że wygodnie się je ściąga i zakłada. Wielu użytkowników chwali soczewki EyeLove Exclusive za to, że są prawie niewyczuwalne na oczach. Chcesz się o tym przekonać? Nie wierz na słowo – kup zestaw testowy soczewek i przekonaj się na własnych oczach.

Zaletą takiego zestawu testowego są soczewki na sztuki – nie musisz wydawać od razu większej kwoty na pełnowymiarowy produkt, tylko masz szansę najpierw wypróbować kilka sztuk soczewek testowych. To ogromna zaleta!

Jakie są płyny EyeLove Comfort PLUS?

To wysokiej jakości płyny pielęgnacyjne z dodatkiem hialuronianiu sodu, który zapewnia dodatkowe nawilżenie soczewki, co przyczynia się do komfortu oczu. Z tym płynem możesz liczyć nie tylko na skuteczne wyczyszczenie i zdezynfekowanie soczewek, ale też na ich nawilżenie. Co jest ogromnym plusem tego płynu to fakt, że nie musisz pocierać soczewki, by mieć pewność, że jest ona czysta – gwarantuje to szybką i łatwą pielęgnację soczewek.

Przetestuj soczewki kontaktowe zanim kupisz i przekonaj się!

1 Komentarz

  • maria

    Paź th, 2017 5:18 AM Reply

    tak;bym chciala,jezeli sa taka promocja jeszcze;)Może Ciebie również zainteresować