Linia Soflens od Bausch&Lomb

Marzec 5th, 2015

indeks

Soczewki renomowanego producenta Bauch&Lomb cieszą się od wielu lat niemalejącym zainteresowaniem. Co ma nam do zaoferowania linia Soflens, dowiecie się tego właśnie dzisiaj.

W ofercie soczewek z serii Soflens mamy do dyspozycji soczewki miesięczne oraz jednodniowe wykonane z materiału hydrożelowego. Przeznaczone są one do korekcji podstawowych wad wzroku jak krótko czy dalekowzroczność oraz nieco bardziej złożonej jaką jest astygmatyzm.

Soczewki miesięczne
W tej kategorii zaoferować możemy:
SOFLENS 59

Soczewki te wykonane są z Hilafilconu B i mają bardzo wysoki procent uwodnienia rzędu 59%. Wykonane są z materiału odpornego na opłaszczanie osadami dzięki temu komfort użytkowania soczewki pozostaje przez cały miesiąc taki sam jak pierwszego dnia ich założenia. Soflens 59 wyróżnia także technologia UniFit, która zapewnia komfort noszenia oraz łatwość zakładania i zdejmowania. Soczewki te minimalizują uczucie suchości oczu, oraz redukują ich zaczerwienienie podczas pracy przy komputerze lub przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu.

_____________

SOFLENS TORIC

Produkt przeznaczony dla osób z astygmatyzmem. Dzięki wyjątkowej konstrukcji Lo-Tourque zapewniającej stabilność rotacyjną otrzymujemy produkt, który zapewnia pewną i pełną korekcję wady bez uszczerbku na komforcie podczas użytkowania.

_____________

SOFLENS 38

Soflens 38 wykonane są z bardzo trwałego Polymaconu, a ich uwodnienie wynosi 38,60%. Cechują się wysoką przepuszczalnością tlenu, porównywalną z soczewkami o wysokiej zawartości wody. Wybór krzywizn sprawia, że stają się konkurencyjne wobec produktów od Johnson&Johnson.

Soczewki jednodniowe
Idealne dla aktywnych użytkowników, którzy cenią komfort i wygodę. Tutaj polecić możemy:
SOFLENS DAILY DISPOSABLE

To miękkie, komfortowe soczewki przeznaczone do noszenia w trybie jednodniowym. Dzięki asferycznej budowie, ich własności optyczne są stałe na całej powierzchni, co przekłada się na wyższą jakość i ostrość widzenia.

_____________

SOFLENS DAILY DISPOSABLE TORIC FOR ASTIGMATISM

Idealne dla osób poszukujących wygody za rozsądną kwotę. Hilafilcon B zastosowany w soczewkach Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism zapewnia jeszcze większą przepuszczalność tlenu i maksymalne uwodnienie. Komfort na co dzień dla każdego.

Zapraszamy do Bezokularow.pl – soczewki kontaktowe

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować