Na ślubnym kobiercu w soczewkach kontaktowych

Maj 15th, 2013

ladny-makijaz

W tym szczególny i ważnym dniu, każdy z nas chciałby czuć się pewnie jak gwiazda filmowa na czerwonym dywanie. Co jednak, jeżeli mamy wadę wzroku, a okulary są nam w tym dniu przeszkodą?

Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji są soczewki kontaktowe. Niewidoczne, niewyczuwalne, komfortowe i w 100% bezpieczne. Zapewnią nam maksimum wygody, bo nie ograniczają nas ramki oprawek, nikt też nie strąci ich nam z twarzy, nie musimy się też obawiać przypadkowego stłuczenia. Są więc w sam raz na ten piękny dzień, gdy chcemy by wszystko poszło zgonie z planem 🙂

Grono soczewek, spośród których możemy wybierać jest naprawdę spore. Najlepszym rozwiązaniem na ten dzień byłby soczewki całodobowe. W końcu, skoro zabawa ma trwać do samego rana, dobrze było wybrać takie soczewki, które dotrzymają nam tępa. Taką gwarancję dają nam właśnie najnowsze soczewki silikonowo-hydrożelowe całodobowe jak np. Biofinity od Cooper Vision czy Pure Vision 2HD od Bausch & Lomb. Są one tak skonstruowane, że zapewnią nam poczucie komfortu przez wiele godzin będąc jednocześnie bezpiecznymi dla oczu. Jeżeli boisz się, że soczewki wypłyną Ci z oczu podczas chwili wzruszenia – to bez obaw nic takiego się nie zdarzy. Powodem tego jest szczególna krzywizna oka i soczewki, która zapewnia stabilne jej przyleganie do powierzchni rogówki.

Jeżeli chcemy mieć pewność, że soczewki sprawdzą się w dniu ślubu należy udać się wcześniej do okulisty lub optometrysty w celu dopasowania soczewek. Taka wizyta powinna odbyć się ok. 2-3 miesięcy przed datą ślubu.  To bezpieczny czas, w którym będzie możliwa weryfikacja czy wybrane soczewki będą dla nas odpowiednie.

Jeżeli nie masz wady wzroku lub gdy ja masz, a chcesz zabłysnąć olśniewającym spojrzeniem, to możesz skusisz się na soczewki kolorowe. W palecie takich soczewek znajdziemy kolory podkreślające lub zmieniające nasz naturalny kolor tęczówki. Cztery linie soczewek Freshlook od Ciba Vison zawiera aż 25 pięknych kolorów, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie.

Tak przygotowani do ceremonii możemy powiedzieć tylko – TAK!

Zapraszamy do Bezokularow.plMoże Ciebie również zainteresować