NOWOŚĆ ► Soczewki EyeLove Exclusive 1-Day

Styczeń 16th, 2017

eyelove-1day-foto

Oto kolejna nowość jaką dla Was przygotowaliśmy. Rodzinę soczewek EyeLove zasilą od teraz soczewki jednodniowe generacji silikonowo-hydrożelowej – EyeLove Exclusive 1-Day!

Soczewki jednodniowe

Obecnie największy nacisk kładzie się na jak najczęstszą wymianę soczewek kontaktowych. Zapewniają one bowiem najmniejsze ryzyko rozwoju infekcji spowodowanej nieprawidłowym przechowywaniem, pielęgnacją oraz użytkowaniem soczewek. Każdy dzień to świeża, nowa para soczewek. Wieczorem zwyczajnie wyrzuca się je do kosza nie martwiąc się o nic.

Piękne i zdrowe oczy

Tak – można to bardzo łatwo połączyć stosując soczewki nowej generacji. Wszystko za sprawą materiału silikonowo-hydrożelowego, który został zastosowany w soczewkach EyeLove Exclusive 1-Day. Zapewnia on odpowiedni dopływ tlenu do rogówki. Dzięki temu oczy są bardziej wyraziste i błyszczące.

Technologia WetLoc™

Kluczowym czynnikiem dla zachowania komfortu przez cały dzień jest nawilżenie soczewki. Dzięki zastosowaniu technologii WetLoc™ – stworzono soczewkę, która w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby Twoje oczy mogły pozostać nawilżone, zapewniając Ci komfort na cały dzień.

Filtr UV

Podobnie jak do EyeLove Exclusive PRO, również i do tego modelu soczewek zostały wprowadzone filtry UV chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB*.

Przekonaj się już teraz jak wygląda komfort w zdrowych soczewkach jednodniowych i wypróbuj EyeLove Exclusive 1-Day!

 

*Jednocześnie przypominamy, że pełną ochronę okolic oczu uzyskujemy stosując równocześnie soczewki z filtrami UV jak i okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV.

Bezokularow.pl

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować