NOWOŚĆ: Soczewki ULTRA od Bausch&Lomb

Czerwiec 2nd, 2017

Image1

Przedstawiamy najnowszy model soczewek od firmy Bausch&Lomb, czyli model ULTRA, który znajdziesz w naszym sklepie.

Obecnie nasze oczy narażone są na coraz większy wysiłek związany z wielogodzinnym spędzaniem czasu przed monitorami komputerów czy ekranami smartfonów. Wiąże się to zarówno ze specyfiką pracy jak i sposobem gospodarowania w taki sposób wolnego czasu – to z kolei przekłada się na komfort jaki odczuwamy nosząc soczewki kontaktowe.

Rzadsze mruganie przyczynia się do osłabienia filmu łzowego, co objawia się zwiększoną suchością oczu, a w niektórych przypadkach też podrażnieniem spojówki.

Co może pomóc… ULTRA

Miesięczne soczewki ULTRA, które dzięki możliwości utrzymania 95% nawilżenia przez cały dzień (nawet do 16 godzin pełnego nawilżenia oka), zmniejszają nieprzyjemne odczucia podczas noszenia soczewek.

Soczewki uwodnione są w 46% co przekłada się na ich wyjątkowy komfort w noszeniu. Jednocześnie posiadają jeden z najwyższych stopni przepuszczalności tlenu – ich Dk/t wynosi 163.

Wszystko dzięki technologii MoistureSeal® , która łączy całodzienny komfort noszenia przy zachowaniu wyraźnego widzenia, co daje zdrowe oczy bez uczucia zmęczenia.

Opatentowana technologia MoistureSeal® łączy w sobie 3 cechy:

  • wysokie uwodnienie przez co soczewki są nawilżone i niezmiennie komfortowe przez cały dzień,
  • wyjątkowo wysoką tlenoprzepuszczalność potrzebną dla zachowania zdrowych oczu w dobrej kondycji,
  • niski moduł sztywności, dzięki czemu soczewka jest wygodna zaraz po jej założeniu i niewyczuwalna na oku w ciągu dnia.

Dodatkowo soczewki ULTRA posiadają asferyczną konstrukcję, dzięki czemu zniwelowane są wszelkie zniekształcenia, zapewniają doskonałą jakość widzenia również w warunkach słabego oświetlenia.

Do pielęgnacji polecamy płyn EyeLoveComfort PLUS z hialuronianem sodu, który zapewni dodatkowe nawilżenie.

W czym możemy przechować takie soczewki? Może w czymś kolorowym i wiosennym, jak nasze nowe pojemniki do soczewek przypominające pyszne ciasteczka – francuskie makaroniki? Polecamy!

Bezokularow.pl

 

 

 Może Ciebie również zainteresować