Options MULTI – płyn do soczewek od Cooper Vision

Wrzesień 7th, 2016

logo Cooper Vision

Płyn do soczewek to jedyne prawidłowe i bezpieczne środowisko do przechowywania soczewek kontaktowych. Jak wiadomo, głównym zadaniem płynu przeznaczonego do pielęgnacji soczewek jest usuwanie z soczewki wszelkich zanieczyszczeń, osadów i mikroorganizmów. Płyn powinien także w odpowiedni sposób nawilżać soczewkę, w celu zniwelowania uczucia suchości podczas użytkowania soczewki.

Dziś przedstawimy debiutanta w naszej ofercie, czyli płyn do soczewek kontaktowych miękkich od formy Cooper Vision Options MULTI.

Options MULTI nadaje się do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych jest wielofunkcyjnym płynem do czyszczenia oraz przechowywania soczewek kontaktowych, który:

  • dezynfekuje,
  • usuwa osady białkowe i tłuszczowe,
  • zapewnia lepsze nawilżenie soczewek,
  • umożliwia przechowywanie i przemywanie wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Płyn dostępny jest w pojemności 360ml z dołączonym pojemnikiem do przechowywania soczewek. Płyn Options MULTI może być używany do 90 dni od pierwszego otwarcia butelki.

Użytkowanie płynu ponad zalecany prze producenta czas, może doprowadzić do zwiększenia ryzyka infekcji płynu mikroorganizmami ze środowiska atmosferycznego oraz zmniejszeniem efektywności w ochronie i pielęgnacji soczewki.

Skład: Sodium Chloride, Disodium edetate dihydrate, Disodiumhydrogen phosphate dihydrate, Polyhexanide Biguanide (0,0001% w/v).

Pamiętajcie że,  dobry płyn to podstawa komfortowego i bezpiecznego użytkowania soczewek kontaktowych. Zapewnia on odpowiednie środowisko dla soczewki: czyszcząc ją , dezynfekując oraz nawilżając. Kupuj płyn tylko od zaufanego i bezpiecznego dystrybutora.

Zapraszamy do Bezokularow.pl

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować