Płyn pielęgnacyjny dla większego komfortu? Zeiss All-In-One Advance!

Grudzień 7th, 2018

płyn pielęgnacyjny do soczewek Ziss All-In-One Advance

Jeśli jesteś użytkownikiem soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku, czyli takich, które wymagają codziennej pielęgnacji, wiesz jak ważny jest odpowiednio dobrany płyn pielęgnacyjny. Taki może być dla Ciebie Zeiss All-In-One Advance.

Ten płyn od producenta Zeiss służy do pielęgnacji wszystkich soczewek miękkich, czyli hydrożelowych oraz nowszej generacji silikonowo-hydrożelowych. Pomoże on Tobie zdezynfekować, wyczyścić, nawilżyć, a także wypłukać szkła kontaktowe. Doskonale wyeliminuje białko i tłuszcze osiadające w sposób naturalny na powierzchni noszonych soczewek kontaktowych.

„Magiczna” substancja

W składzie płynu Zeiss All-In-One Advance obecna jest substancja ActiPro®, która pomaga skutecznie usuwać osady białkowo-lipidowe z powierzchni szkieł kontaktowych.  Dzięki temu, wygoda i komfort użytkowania soczewek jest na wysokim poziomie, dzięki czemu możemy cieszyć się dobrym widzeniem przez cały okres użytkowania naszych szkieł kontaktowych.

W przeciwieństwie do pozostałych produktów na rynku, Zeiss All-In-One Advance, dzięki obecności w składzie substancji ActiPro® działa doskonale z soczewkami silikonowo-hydrożelowymi.

Dlaczego ActiPro® jest taki dobry?

Osady powstające na powierzchni soczewki niezaprzeczalnie mają wpływ na odczuwany komfort podczas ich noszenia. ActiPro® osadza się na powierzchni soczewek podczas ich przechowywania w płynie pielęgnacyjnym w trakcie nocy.

Hydrofobowe właściwości substancji czyszczącej powodują, że soczewki są bardziej nawilżone, a przez to wygodniejsze.



Może Ciebie również zainteresować