Lato już tuż tuż. Podkreśl naturlane piękno swoich oczu z 1-DAY ACUVUE® DEFINE®

Maj 31st, 2016

images

Jeśli od jakiegoś czasu zastanawiasz się czy zacząć nosić soczewki, to idealny czas właśnie nadszedł – wiosna to najlepsza pora na zmianę… A co warto zmienić? Może najpierw podkreślić kolor swoich oczu? Jest to możliwe dzięki 1-DAY ACUVUE® DEFINE®!


1-DAY ACUVUE® DEFINE® na miarę XXI wieku

Johnson & Johnson idąc z duchem czasu postawił wprowadzić na rynek soczewki podkreślające naturalne piękno oczu – są to soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE®.

Fenomen tych soczewek polega na zastosowaniu technologii BEAUTY-WRAPPED-IN-COMFORT™ – pigment został zamknięty wewnątrz soczewki. Soczewki te są świetną alternatywą dla osób, które nie chcą diametralnie zmieniać naturalnego koloru oczu – efekt może być naprawdę interesujący!

Dodatkowo zastosowano unikalną technologię LACERON®, dzięki której możemy przez wiele godzin cieszyć się komfortem użytkowania nawilżeniem.

Warto również wiedzieć, że soczewki te chronią przed promieniowaniem UVA oraz UVB, – dzięki czemu części oczu, na których leży soczewka pozostaną zabezpieczone zarówno latem jak również zimą. Nie stanowi to pełnej ochrony oczu przed promieniowaniem, ale od czegoś trzeba zacząć! Na następnej wizycie zapytaj specjalisty, jaka będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia i pełna ochrona oczu przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Rodzaje 1-DAY ACUVUE® DEFINE®

Pierwszą opcją jest NATURAL SHIMMER™ – soczewki te podkreślają barwę tęczówki, nadając jej wyrazistości i głębi. Natomiast wersja NATURAL SPARKLE™ jest nieco delikatniejsza – sprawi, że Twoje oczy nabiorą blasku. Wybierz najlepszy wariat dla siebie!

Soczewki dostępne są w następujących parametrach:

BC 8.5 DIA 14.2, ilość sztuk w opakowaniu: 30

Rozpiętość mocy: – 0.25 do – 9.00 oraz od +0.50 do +1.00

Sprawdź, jaką radość i komfort noszenia zapewnia 1-DAY ACUVUE® DEFINE®!

Pamiętaj, że soczewka kontaktowa jest produktem medycznym i powinna być dopasowana przez specjalistę!

 

Bezokularow.pl – ekspert soczewek kontaktowych!

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować