Prezbiopia? Poznaj 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL

Styczeń 10th, 2018

1-Day ACUVUE Moist

Dostrzegasz, że ostatnio mniej wyraźnie widzisz rozkład autobusów, artykuł w gazecie czy etykietę produktu? Martwisz się i postanowiłeś dowiedzieć się o tym więcej? Możesz mieć prezbiopię lub inaczej starczowzroczność, która zaczyna objawiać się wraz z upływem lat, najczęściej już po 40. roku życia.

Może pierwszy raz słyszysz tę specjalistyczną nazwę, ale na pewno słyszałeś o „okularach do czytania”. Prezbiopia jest dolegliwością, która ma związek z naturalnym procesem starzenia się organizmu, które może dotknąć każdego – nawet jeśli wcześniej nie miał wady wzroku.

Jak to się dzieje?

Prezbiopia jest konsekwencją utraty elastyczności soczewki oka, co prowadzi do nieostrego widzenia przedmiotów z bliska przy równoczesnym zatrzymaniu dobrego widzenia z większych odległości.

Standardowe soczewki nie pomogą Ci skorygować prezbiopii. Jednak soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL są zbudowane z wielu „pierścieni” korekcyjnych ułożonych naprzemiennie i jedne z nich korygują widzenie bliskie, a drugie dalekie. Dzięki temu nie ma konieczności patrzenia w odpowiedni sposób, jak na przykład w okularach progresywnych (patrzenie w dół by zobaczyć bliskie obiekty). Korekcja obu odległości znajduje się na całej powierzchni soczewki kontaktowej.

Soczewki kontaktowe progresywne pełnią rolę takich „okularów do czytania”, jednak są o wiele bardziej wygodne, ponieważ nie musisz pamiętać o ich zabraniu, martwić się ewentualnym ich zagubieniem – zawsze możesz cieszyć się dobrym widzeniem z każdej odległości.

Odpowiednie soczewki

Jeszcze jakiś czas temu nie mieliśmy wyboru, ponieważ okulary były jedyną formą korekcji wady wzroku jaką jest prezbiopia. Obecnie – na rynku są soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, które pozwalają na dobre widzenie zarówno z bliska jak i z daleka. Soczewkę 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL stworzono tak, by jej kształt i funkcje odpowiadały zmieniającemu się wraz z wiekiem oku. Jest to jedyna soczewka dla pacjentów z prezbiopią wyprodukowana w technologii INTUISIGHT™. Dodatkową zaletą soczewek 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL jest
filtr UV klasy 2√, który przyczynia się do ochrony oczu przed szkodliwym działaniem słońca.

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL to soczewka jednodniowa, która jest bardzo zdrowa i higieniczna z uwagi na to, że codziennie zakładamy nową parę soczewek i nie musimy się martwić ich codzienną pielęgnacją.

Oczywiście ważne jest, by dobór właściwych soczewek progresywnych odbył się pod okiem eksperta (okulista, optometrysta). To on zdecyduje, jakie parametry będą dla Ciebie odpowiednie, byś cieszył się dobrym widzeniem.

Z nami możesz zbadać wzrok i dobrać soczewki kontaktowe za jedyne 119 PLN. Wystarczy, że kupisz kupon na stronie BezOkularow.pl i umówisz się na wizytę w jednym z Gabinetów Partnerskich w Twoim mieście. Cena obejmuje badanie, naukę zakładania oraz zdejmowania soczewek, bezpłatne próbne soczewki kontaktowe* oraz wizytę kontrolną. Pamiętaj także, że wybierając soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL oraz inne soczewki marki ACUVUE®,  nic nie ryzykujesz. Jeżeli Twoja satysfakcja nie będzie pełna, zwrócimy ci pieniądze† za zakupione soczewki.


√ Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Zaleca się korzystać z gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV zgodnie z zaleceniami specjalisty.

* Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Pacjent otrzyma bezpłatnie 5 jednodniowych soczewek lub 1 soczewkę planowej wymiany na każde wymagające korekcji oko, po płatnym badaniu wzroku i dopasowaniu soczewek. Regulamin oferty dostępny w salonie i na www.acuvue.pl/przetestuj-bezplatnie. Organizatorem oferty jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.

† Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz Regulamin.

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.,© Johnson & Johnson Poland ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska;

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.Może Ciebie również zainteresować