Sklep internetowy to Twój przyjaciel!

Październik 13th, 2014

sklep_internetowy

Szczera prawda! Nie musimy bać się zakupów w sklepie internetowym Bezokularow.pl! Jeżeli nie czujesz się przekonany do tego, by robić zakupy w sieci, przeczytaj ten wpis, a zapewne zmienisz zdanie.

Jakie korzyści macie kupując w sklepie internetowym BEZOKULAROW.PL:

1.PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Czyli innymi słowy warto być wiernym 😉 Dokonując zakupów poprzez stronę naszego sklepu, masz szansę zdobywać atrakcyjne upusty cenowe. Im więcej kupujesz, tym większy stały rabat otrzymujesz! Warunkiem skorzystania z programu lojalnościowego jest założenie konta w sklepie Bezokularow.pl. Za pomocą jednego konta, zakupu może dokonywać kilka osób (rodzina, znajomi) zabieg ten pozwoli uzyskać większy rabat w krótszym czasie.

2. NIŻSZE CENY

Specyfika sklepu internetowego pozwala zaoferować swoim klientom znacznie niższe ceny, niż te, które obowiązują w punktach stacjonarnych czy optykach. Po co więc przepłacać?

3. RABATY, PROMOCJE, OKAZJE

Lubimy to, prawda 😉 ? Bo kto nie chce z korzystać z dodatkowego rabatu, gratisu do zamówienia czy darmowej dostawy. Warto śledzić na bieżąco ofertę sklepu oraz oficjalną stronę na Facebook’u, bo można trafić na ciekawą okazję. Z takich akcji często nie można skorzystać w punktach stacjonarnych, więc jest to kolejny plus dla zakupów w sieci.

4.WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Przeglądając asortyment sklepu internetowego jesteśmy w stanie z łatwością zapoznać się z kompletną ofertą sklepu. Punkty niestety nie posiadają wszystkich artykułów i każdej dostępnej mocy, ze względu na ograniczone możliwości magazynowania. Magazyn centralny firmy jest w stanie zrealizować każde zamówienie w najkrótszym możliwie czasie.

5. OPISY

To kolejna zaleta sklepu internetowego, jeżeli nie znamy danego produktu możemy dowiedzieć się czegoś o nim, zapoznając się z opisem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli nam na w pełni świadomie podjąć decyzję o zakupie danego towaru.

6. CZYNNE 24/7

Jesteś nocnym markiem lub rannym ptaszkiem – nic nie szkodzi na przeszkodzie byś o każdej porze dnia i nocy dokonał zakupu w BEZOKULAROW.PL.

7. ZEGAR

Przy produktach z gwarancją dostawy w 24 godziny znajduje się zegar, który odlicza czas, w którym powinno zostać złożone zamówienie, aby dostawę otrzymać kolejnego dnia roboczego.  Jest to spore ułatwienie, dzięki któremu będziemy mogli czuć się pewnie składając zamówienie, na którego krótkim czasie oczekiwania bardzo nam zależy.

W związku z tym – kupując w sklepie internetowym możesz tylko zyskać!

.

Zapraszamy do Sklepu Bezokularow.pl – tylko oryginalne soczewki kontaktowe

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczu

 Może Ciebie również zainteresować