Soczewki Biofinity dostępne bez ograniczeń w Bezokularow.pl

Październik 17th, 2017

soczewki miesięczne Biofinity

Usłyszałeś lub przeczytałeś, że producent Cooper Vision, którego soczewki nosisz regularnie, ogranicza sprzedaż swoich produktów na terenie Polski? To nieprawda – nic takiego nie ma obecnie miejsca. W sklepie Bezokularow.pl bez problemu zakupisz te soczewki teraz i w najbliższej przyszłości.

Jako ekspert soczewek kontaktowych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak łatwo przywiązać się do szkieł, które są komfortowe i odpowiadają oczom. Soczewki Biofinity takie właśnie są i nie zamierzamy zachęcać klientów do zmiany ich na żadne inne soczewki kontaktowe. Jeśli jesteś użytkownikiem tych soczewek będziesz w dalszym ciągu mógł zakupić je w naszym sklepie w takich ilościach jakie potrzebujesz, bez obaw, że czegoś zabraknie.

Szkła kontaktowe Biofinity to doskonała korekcja wzroku, komfort i wysoka jakość. To idealne rozwiązanie dla osób, które od swojej korekcji oczekują czegoś zdecydowanie więcej niż tylko poprawy widzenia.

Dla wymagających

Biofinity to soczewki sferyczne wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego przeznaczone do noszenia całą dobę i przez cały miesiąc. Jest to możliwe między innymi dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności tych soczewek. Oznacza to, że materiał, z którego zostały wykonane pozwalają na stałą i regularną transmisję tlenu do oczu.

Masz dużą wadę wzroku? Biofinity XR są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, ponieważ korygują wady wzroku nawet od -20,00D do +15,00D. Co więcej, zachowują przy tym wyraźne widzenie i komfort noszenia.

Również specjalistyczne

Firma Cooper Vision wie jak osobom z astygmatyzmem i prezbiopią potrzebne są dobrej jakości, komfortowe soczewki, dlatego w dalszym ciągu produkuje szkła Biofinity Toric i Biofinity Multifocal. Nie zabraknie ich w sklepie Bezokularow.pl, ponieważ ich asortyment NIE jest na terenie Polski ograniczany.

Kup soczewki BIOFINITY >>>Może Ciebie również zainteresować