Soczewki dwutygodniowe ACUVUE® i 30 złotych na ebooki i audiobooki? Dlaczego nie!

Sierpień 22nd, 2017

OASYSfront_3

Dwutygodniowe soczewki ACUVUE® to jedne z najpopularniejszych na rynku. Komfort i delikatność tych soczewek urzekła bowiem niejedną osobę. Przez lata ACUVUE zebrało spore grono stałych, zadowolonych użytkowników.

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe, dzięki systematycznej i częstej wymianie, eliminują problem osadów białkowo-lipidowych, ponieważ zanim zdążą się nagromadzić, soczewki są zastępowane zupełnie nowymi.  Tymczasem takie osady przyczyniają się do pogorszenia jakości widzenia po dłuższym czasie stosowania soczewek.

Użytkując soczewki dwutygodniowe ACUVUE® pozbywamy się takiego problemu raz na zawsze.

Soczewki kontaktowe ACUVUE® idealnie nadadzą się dla osób wymagających, ponieważ sprawdzą się w najbardziej zmiennych warunkach a problem zmęczonych i wysuszonych oczu zniknie.

Specjalnie dla osób, które tak jak my, kochają soczewki ACUVUE® przygotowaliśmy dodatkową zachętę i nagrodę. Do każdego jednorazowego zakupu 3 opakowań dwutygodniowych soczewek ACUVUE® dołączamy teraz kupon do VIRTUALO o wartości 30 PLN do wykorzystania na ebooki i audiobooki.

Szczegóły promocji znajdziesz w naszym sklepie klikając TUTAJ >>

Nie czekaj! Już dziś zrób zakupy!

slider_bo_virtualo-min
ACUVUE®, ACUVUE OASYS® i HydraLuxeTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2016 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o, ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska; TRIT/2016/08/7708

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.Może Ciebie również zainteresować