Soczewki EYELOVE EXCLUSIVE 1-DAY – dobre na niepogodę!

Październik 30th, 2018

soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day

 


Za oknami nastała jesień, dni stają się coraz krótsze. Wieczory częściej spędzamy
w domowym zaciszu przy kominku lub w pomieszczeniach ogrzewanych centralnym ogrzewaniem. Te klimatyczne i przytulne okoliczności, niestety często wiążą się z suchym powietrzem w mieszkaniu, którego nie lubią nasze oczy – szczególnie oczy użytkowników soczewek kontaktowych!

Warto w okresie jesiennym zadbać nie tylko o naszą odporność, ale także o  narząd wzroku
i wybrać odpowiednie soczewki kontaktowe. Soczewki EyeLove Exclusive 1-Day, zapewniają komfort oczom nawet w najtrudniejszych warunkach! Ulgę przyniosą również krople nawilżające EyeLove Comfort z dodatkiem hialuranianu sodu.

Czy EyeLove Exclusive 1-Day, to dobry wybór?

Soczewki EyeLove Exclusive 1-Day, to nowej generacji soczewki kontaktowe, które zostały wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki temu soczewki mają bardzo wysoką przepuszczalność powietrza. Zapewniają również dobrą jakość widzenia
w sztucznym oświetleniu, eliminując wszelkie odblaski. Od teraz długie wieczory z książką, nie będą powodowały dyskomfortu dla oczu!

Dzięki zaawansowanej technologii WetLoc™, wykorzystanej przy produkcji soczewek  EyeLove Exclusive 1-Day, w trakcie użytkowania soczewek na ich powierzchni gromadzą się drobinki wody. Zatem możemy być pewni, że nasze oczy są dobrze nawilżone przez cały dzień, nawet w ogrzewanych pomieszczeniach.

Krople EyeLove Comfort – ulga dla suchych oczu!

Oczy w okresie jesiennym są narażone na wiele szkodliwych czynników. Gdy wybór odpowiednich soczewek nie wystarcza, z pomocą przychodzą krople nawilżające. Idealnym rozwiązaniem będą krople EyeLove Comfort 15ml, które przeznaczone są do osób o szczególnie wrażliwych oczach. Bez obaw możesz stosować je bezpośrednio na soczewki kontaktowe!

Wybierając soczewki kontaktowe EyeLove Exclusive 1-Day oraz krople EyeLove Comfort możemy być pewni, że nasze oczy poczują ulgę i wygrają z suchym powietrzem!

 

 Może Ciebie również zainteresować