Soczewki EyeLove Exclusive 1-Day dobre w każdych okolicznościach!

Listopad 23rd, 2017

soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day

Na dworze coraz zimniej i nieprzyjemniej. Częściej przebywamy zatem w pomieszczeniach centralnie ogrzewanych, w których panuje suche powietrze. Każdy użytkownik soczewek zdaje sobie sprawę jak takie warunki wpływają na nasze oczy.

Warto w takim czasie postarać się o takie szkła kontaktowe, które jak najlepiej poradzą sobie z tym trudnym okresem. Takie są jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day.

Dlaczego EyeLove Exclusive 1-Day?

To soczewki sferyczne z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego, który charakteryzuje się delikatnością i elastycznością. Dodatkowo pozwala na stałą transmisję tlenu do oka dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności, co przyczynia się do tego, że jest to bardzo zdrowa forma korekcji wzroku, bo oko po prostu swobodnie „oddycha”.

Wielu użytkowników zauważa, że podczas użytkowania soczewek EyeLove Exclusive 1-Day niemalże nie odczuwa ich na oku, odczuwając wysoki komfort nawet przez cały dzień. Co więcej, ich zakładanie i zdejmowanie nie zajmuje dużo czasu, z uwagi na elastyczność soczewek.

Zastosowania podczas produkcji technologia WetLoc™ sprawia, że na powierzchni soczewki w sposób naturalny gromadzą się cząsteczki wody. Zarówno to, jak i wysokie uwodnienie szkieł kontaktowych EyeLove Exclusive 1-Day wpływają na odpowiednie nawilżenie soczewek oraz komfort użytkowania przez cały dzień. Tak ważne właśnie w okresie nadmiernego narażenia oczu na działanie suchego powietrza.

Co równie ważne, EyeLove Exclusive 1-Day to soczewki jednodniowe, które są najzdrowszą opcją soczewek kontaktowych z uwagi na ich jednorazowy charakter. Codziennie rano możemy zakładać na oczy zupełnie świeżą parę szkieł kontaktowych a przed pójściem spać, ściągnąć i wyrzucić do kosza. To przyczynia się również do tego, że soczewki codziennie są dobrze nawilżone i skutecznie ochronią nas przed uczuciem suchego oka.

A jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia – sięgnij po krople do oczu EyeLove Comfort 15 ml, które można stosować razem z soczewkami, zatem żadne suche powietrze nie będzie Tobie groźne!

Już dziś wypróbuj soczewki kontaktowe EyeLove Exclusive 1-Day, dostępne również w wielopakach po 90 i 180 szt.

BezOkularow.plMoże Ciebie również zainteresować