Soczewki EyeLove Exclusive & płyn EyeLove Comfort Plus – najlepsi przyjaciele

Lipiec 31st, 2015

Oko

Na pewno są wśród nas osoby, które wciąż poszukują najlepszych dla siebie soczewek. Z doświadczenia wiemy, że nie jest to łatwe – tym bardziej, że na rynku jest coraz więcej firm, które wprowadzają coraz to nowe soczewki. Czy nowe oznacza lepsze? Odpowiedź nie zawsze będzie twierdząca, jednak w przypadku soczewek EyeLove Exclusive czy płynów z linii EyeLove Comfort Plus śmiało można twierdząco odpowiedzieć na to pytanie.

Dlaczego EyeLove Exclusive ?

Silikonowo-hydrożelowe soczewki, o których mowa w dzisiejszym wpisie zawierają filtry UVA i UVB – możecie być spokojni – ochrona przed szkodliwym promieniowaniem będzie zapewniona. Co niezwykle ważne – podczas użytkowania EyeLove Exclusive nie ma konieczności zakraplania oczu – materiał, z którego są wykonane sprawią, że uczucie wysuszenia odejdzie w niepamięć bądź ulegnie znacznemu zmniejszeniu (jeśli jednak nadal będziecie odczuwać dyskomfort, warto sięgnąć po krople, które posiadają w składzie dodatkowy składnik nawilżający, a mianowicie hialuronian sodu – więcej na ten temat przeczytacie tutaj: http://www.blog.bezokularow.pl/krople-nawilzajace-na-kazda-kieszen-2/.

Wielu z nas wciąż boryka się z zaczerwienionymi oczami – przyczyn może być wiele, jednak z soczewkami EyeLove Exclusive problem powinien stać się jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu (Dk/t=125) nawet podczas wielogodzinnej pracy przed komputerem oraz w czasie przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach soczewka wciąż będzie komfortowa i wygodna dla naszych oczu.

Kolejnym atutem jest elastyczność – na pewno zdarzyło się Wam mieć problem ze sprawnym założeniem soczewki – w tym przypadku nie powinno być tego typu problemów – soczewka w ciągu kilku sekund dopasowuje się do oka, dzięki czemu jest zupełnie niewyczuwalna.

.

Spróbuj EyeLove Comfort Plus

dostępny o pojemności 100 ml, 360 ml, 500ml; czas zużycia – 3 miesiące od otwarcia

EyeLove Comfort Plus dzięki zawartości dodatkowego składnika nawilżającego, tzw. hialuronianu sodu, zapewnia soczewkom odpowiedni poziom nawilżenia, znacznie poprawiając komfort podczas ich noszenia. Płyn ten dba o utrzymanie Waszych soczewek w jak najlepszej jakości przez cały czas ich użytkowania, a uporczywe uczucie suchości oka nie powinno powrócić. Dzięki zawartości składnika dezynfekującego, tj. biguanidowi poliheksametylenowyemu oraz składnika czyszczącego zwanego poloksamerem, płyn ten można bez obaw stosować w przypadku użytkowania wszystkich miękkich soczewek. Fakt zastosowania w składzie cytrynianu sodu sprawia, że pocieranie soczewek nie będzie konieczne (jednak warto wiedzieć, że jedynie mechaniczne pocieranie soczewek usunie z nich większość zanieczyszczeń). Wielu użytkowników EyeLove Comfort Plus potwierdza, ze to jeden z najlepszych dostępnych obecnie na rynku płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych – przekonajcie się sami ile w tym prawdy 😉

Zamawiając produkty z liniii EyeLove nie płacicie za przesyłkę – dostawa do domu jest zupełnie darmowa.

.

Bezokularow.pl

Tylko oryginalne soczewki kontaktowe.Może Ciebie również zainteresować