Soczewki jednodniowe idealne na zimę? ACUVUE OASYS® 1-DAY with Hydraluxe™

Luty 22nd, 2017

soczewki jednodniowe ACUVUE OASYS 1-Day

Zima to dość wymagający okres dla naszych oczu – mroźne powietrze, zmienne temperatury, klimatyzacja w pomieszczeniach – to wszystko wpływa na to, że jesteśmy narażeni na dyskomfort i gorsze widzenie z powodu odczuwalnej suchości oczu. Jeszcze bardziej wrażliwi na takie zewnętrzne bodźce są użytkownicy soczewek kontaktowych.

Ku naszemu zadowoleniu specjaliści soczewek kontaktowych szybko znaleźli odpowiedź na ten problem i na rynku pojawiły się soczewki kontaktowe posiadające technologię Hydraluxe™, mającą wpływ na komfort i nawilżenie oczu*. Dzięki temu zewnętrzne czynniki wpływające na stan naszych oczu – stają się niegroźne.

Innowacyjna technologia Hydraluxe™

Soczewki kontaktowe noszone w trybie jednodniowym są polecane wszystkim użytkownikom takiej formy korekcji wzroku, jako najzdrowsze rozwiązanie dla oczu. Nie wymagają one bowiem codziennej pielęgnacji z uwagi na to, że zużytą parę każdego dnia wyrzucamy do kosza, a rano nowe soczewki wyciągamy ze sterylnego blistra. Firma Johnson & Johnson przy produkcji swoich najnowszych soczewek kontaktowych ACUVUE OASYS® 1-DAY stworzyła innowacyjną technologię zintegrowanej łzy, która jak zapewnia sam producent gwarantuje dodatkowe nawilżenie oka bez podrażnień co przekłada się na wyjątkowy komfort noszenia*.

Dodatkowo ACUVE OASYS® 1-DAY with Hydraluxe™ wykonane zostały z materiału silikonowo hydrożelowego, charakteryzującego się wysoką tlenoprzepuszczalnością na poziomie 98%**.

Ochrona UV

Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale szkodliwe promieniowanie UV może oddziaływać w sposób negatywny na nasze oczy niezależnie od pory roku. Choć panuje przekonanie, że szczególnie groźne jest ono w lecie, świeży śnieg może odbijać nawet 80% promieni UV! Dlatego nowoczesne soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS® 1-DAY with Hydraluxe™ wyposażone zostały w filtr klasy 1***, chroniący oczy przed słońcem. Jeśli zdecydujesz się na ich użytkowanie cały rok – wzrok będziesz miał pod ochroną 365 dni!

ACUVUE OASYS® 1-DAY with Hydraluxe™ są dla Ciebie jeśli:

  • Spędzasz dużo czasu przed komputerem
  • Pracujesz w klimatyzowanych pomieszczeniach
  • Jesteś narażony na suche/gorące powietrze
  • Prowadzisz aktywny tryb życia

Jeśli czujesz, że soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS® 1-DAY with Hydraluxe™ mogą spełnić Twoje oczekiwania – znajdziesz je w sklepie Bezokularow.pl – eksperta soczewek kontaktowych.


*Dane firmy JJVC 2016 maskowane, randomizowane badanie kliniczne w układzie naprzemiennym przeprowadzone w USA na próbie 119 użytkowników miękkich soczewek kontaktowych podczas jednego tygodnia stosowania soczewek w trybie dziennym.

** % tlenu docierający do centrum rogówki (otwarte oko); w porównaniu do 100 % dostępnego tlenu bez soczewki; Brennan NA. Beyond flux: Total corneal oxygen consumption as index of corneal oxygenation during CL wear. OVS

***Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV klasy 1 lub 2, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed transmisją szkodliwego promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Transmisja promieniowania UV mierzona dla soczewek o mocy -1,00D.

ACUVUE®, ACUVUE OASYS® i HydraLuxeTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2016 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o, ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska; TRIT/2016/08/7708

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.

 Może Ciebie również zainteresować