Soczewki jednodniowe Zeiss Contact Day1 – idealne dla sportowców!

Listopad 8th, 2018

Soczewki jednodniowe Zeiss Contact Day1

Czynne uprawianie sportu w okularach bywa uciążliwe. Sportowcy, u których wykryto wadę wzroku często zamiast okularów wybierają jednodniowe soczewki kontaktowe. Dzięki nim nie musisz rezygnować nawet z najbardziej ekstremalnych i wyczynowych sportów.

Dla najbardziej aktywnych

Soczewki jednodniowe z roku na rok zyskują na popularności wśród sportowców i osób prowadzących aktywny styl życia. Jednorazowe soczewki są niezwykle higieniczne i wygodne w użytkowaniu. Specjaliści twierdzą, że są również najzdrowsze dla naszych oczu!

Jakie soczewki jednodniowe wybrać?

Zeiss Contact Day1 Easy Wear, to jednodniowe soczewki kontaktowe najwyżej jakości. Soczewki są produktem niemieckiej firmy Zeiss, która jest dobrze znanym producentem profesjonalnego sprzętu optycznego. Za produkcję soczewek kontaktowych odpowiedzialna jest jedna ze spółek firmy – Zeiss Vision Care.

Wygoda

ZEISS Contact  Day 1 Easy Wear to soczewka jednodniowa skoncentrowana na maksymalnym komforcie.

Jeśli szukasz komfortu i doskonałej ostrości wzroku przez cały dzień wybierz jednodniowe soczewki ZEISS Contact  Day 1 Easy Wear. Są niezwykle cienkie i niewyczuwalne na oku, dzięki ich asferycznej budowie soczewki idealnie układają się na oku zapewniając doskonałą jakość widzenia. Jednodniowe soczewki ZEISS Contact  Day 1 Easy Wear, to idealne rozwiązanie dla osób, które soczewki noszą okazjonalnie np. w trakcie uprawiania sportu.

Zalety soczewek Zeiss Contact Day 1 Easy Wear

Soczewki Zeiss Contact Day 1 Easy Wear wykonane są z jonowego materiału ethafilcon A, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem (55%) powoduje, że soczewki są niezwykle wygodne. Zeiss Contact Day 1 Easy Wear są również odporne na gromadzenie osadów białkowych, sprawdzą się więc nawet u najbardziej wymagających użytkowników soczewek kontaktowych m.in. alergików.

Zeiss Contact Day 1 Easy Wear wyposażone są w filtr UV!

Zastosowanie filtra UV w soczewkach kontaktowych jest niezwykle ważne w trakcie uprawiania sportów outdoorowych. Soczewki z filtrem UV skutecznie blokują szkodliwe odblaski, chroniąc nasze oczy. Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym jest niezwykle ważna dla miłośników sportów zimowych. Niewiele osób jest świadomych jak szkodliwe są oślepiające promienie odbijające się od śniegu.

Zima tuż, tuż! Warto zaopatrzyć się w jednodniowe soczewki Zeiss Contact Day 1 Easy Wear, aby bezpiecznie móc korzystać z uroków aktywności fizycznej na śniegu!Może Ciebie również zainteresować