Soczewki specjalistyczne Dailies® sposobem na aktywną wiosnę!

Kwiecień 28th, 2017

pexels-photo-66362

Wiosna to czas, w którym zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, delektując się piękną pogodą. Jazda na rowerze, rolkach czy też zwykły spacer, kiedy temperatury na zewnątrz wzrastają i słońce daje nam o sobie znać – są czystą przyjemnością. Powoli zaczynamy też myśleć o urlopie, a wcześniej o tym jak spędzimy majówkę.

Dla użytkowników soczewek kontaktowych idealnym rozwiązaniem w takim okresie mogą okazać się soczewki kontaktowe noszone w trybie jednodniowym, które są najzdrowszą i jednocześnie najwygodniejszą formą tej korekcji wzroku. Od teraz możemy poddać się bez reszty wiosennym aktywnościom, ciesząc się przy tym wyraźnym i ostrym widzeniem w każdych okolicznościach. Firma Alcon ma rozwiązanie zarówno dla osób z nadwzrocznością czy krótkowzrocznością, ale również prezbiopią oraz astygmatyzmem.

Rodzina soczewek kontaktowych Dailies® AquaComfort PLUS®

Jednodniowe soczewki specjalistyczne Dailies® AquaComfort PLUS® Multifocal, Dailies® AquaComfort PLUS® Toric oraz Dailies® Total1® Multifocal stworzone zostały ze specjalnych materiałów, służących do jednodniowego użytkowania. Charakteryzują się one wysokim nawilżeniem i elastycznością, dzięki czemu zakładanie i zdejmowanie jest szybkie, łatwe i przyjemne a komfort noszenia na najwyższym poziomie. Idealne są dla podróżników, sportowców, ale też po prostu osób, które od soczewek oczekują zdecydowanie o wiele więcej niż tylko korekcji wzroku.

Na prezbiopię

Jesteś po 40. roku życia i masz problem z wyraźnym widzeniem przedmiotów z bliska? Soczewki Dailies® AquaComfort PLUS® Multifocal są doskonałym rozwiązaniem dla osób z prezbiopią, któredailies_multifocal codziennie chcą cieszyć się zupełnie nowymi soczewkami kontaktowymi na swoich oczach i nie poświęcać czasu na ich pielęgnację – soczewek pozbywasz się zanim na powierzchni zgromadzą się jakiekolwiek osady lipidowo-białkowe. Zastosowana innowacyjna technologia, pozwala z każdym mrugnięciem cieszyć się dodatkowym nawilżeniem soczewki, co wpływa na większy komfort noszenia. Z kolei konstrukcja soczewek Dailies® AquaComfort PLUS® Multifocal wpływa na lepsze odwzorowanie obrazu zapewniając stabilne widzenie z każdej odległości.

Dailies® Total1® Multifocal to z kolei soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie jednodniowym, wyposażone w Gradient Uwodnienia. Dzięki zastosowaniu tej technologii, zawartość wody w soczewkach wzrasta z 33% do około 80%, a tuż przy brzegach soczewki sięga nawet do 100%.  Dodatkowe nawilżenie oczu, na jakie możesz liczyć wybierając soczewki jednodniowe Dailies® Total1® Multifocal może sprawić, że zapomnisz, iż masz je na oczach. Z kolei konstrukcja Precision Profile zapewnia ostre widzenie z każdej odległości. Tryb jednodniowy dodatkowo gwarantuje zdrowie i najlepszą higienę Twoich total_toricoczu, niezależnie od tego co obecnie robisz – spędzasz czas w sposób aktywny czy bierny – w każdej sytuacji masz szansę odczuć komfort, którego być może nie poczułeś w przypadku żadnej innej soczewki wcześniej.

Na astygmatyzm

Jesteś astygmatykiem i prowadzisz aktywny tryb życia, podczas którego nie chcesz martwić się gorszym widzeniem? Dailies® AquaComfort PLUS® Toric zostały stworzone właśnie z myślą o takich osobach dailies_toricjak Ty. Zaprojektowano je w taki sposób, by zapewniały komfortowe i wyraźne widzenie w każdych okolicznościach, dlatego polecane są osobom bardzo aktywnym. Podobnie jak w przypadku soczewek Dailies® AquaComfort PLUS® Multifocal, również w wersji dla astygmatyków zastosowano system dodatkowego nawilżania aktywowanego mrugnięciem, który zapewni ich użytkownikowi wyjątkowy komfort.

Wypróbuj jednodniowe soczewki z firmy Alcon i ciesz się aktywną i zdrową wiosną!

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować