STREFA MAREK BEZOKULAROW.PL – Produkty najlepszych marek na rynku soczewek kontaktowych w jednym miejscu

Marzec 6th, 2017

laptop Strefa Marek

Na pewno ważna jest dla Ciebie świadomość, że korzystasz z najlepszej jakości produktów, pochodzących ze sprawdzonych, bezpiecznych źródeł. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wybierając dla siebie soczewki kontaktowe dbasz o to, by były one najbardziej komfortowe i zdrowe dla Twoich oczu.

Pewność, że dokonujesz świadomego, mądrego i zdrowego wyboru masz, odwiedzając specjalnie dla Ciebie przygotowaną – Strefę Marek Bezokularow.pl. Znajdziesz w niej produkty EyeLove oraz Acuvue zaprezentowane w przystępny i przejrzysty sposób.

EyeLove

W Strefie Marki EyeLove Exclusive czekają na Ciebie soczewki kontaktowe wykonane z najwyższej jakości materiału silikonowo hydrożelowego i wyposażone w filtr UV, chroniący przed szkodliwym działaniem słońca zarówno w lecie jak zimie. Przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób – w ofercie znajdziesz soczewki zarówno jednodniowe np. EyeLove Exclusive 1-Day jak i 30-dniowe EyeLove Exclusive PRO.

Strefa Marki EyeLove Comfort to nie tylko soczewki kontaktowe takie jak EyeLove Comfort, czy EyeLove Comfort 1-Day, ale również płyny pielęgnacyjne EyeLove Comfort i EyeLove Comfort PLUS z nawilżającym hialuronianem sodu oraz krople do oczu tej samej marki. Masz szansę zdobyć szczegółową wiedzę na temat tych produktów i świadomie podjąć decyzję o ich zakupie, będąc w rezultacie bardziej zadowolonym z zakupów.

Odwiedzając Strefę Marek EyeLove sklepu internetowego Bezokularow.pl masz możliwość poznać właściwości produktów, ich wpływ na Twoje oczy, ale także obejrzeć poradniki, z których dowiesz się jak proste jest m.in. zakładanie lub zdejmowanie soczewek kontaktowych, a także ich pielęgnacja, w przypadku wyboru przez Ciebie soczewek wielokrotnego użytku.

Acuvue

By sprostać oczekiwaniom klientów Bezokularow.pl, przygotowaliśmy też Strefę Marki popularnych soczewek kontaktowych jednodniowych i dwutygodniowych Acuvue. Znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat wszystkich soczewek kontaktowych tej marki. W sposób przystępny przedstawiliśmy tam m.in. 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, 1-DAY ACUVUE® MOIST, ACUVUE OASYS® 1-Day, 1-DAY ACUVUE® TruEye®. Dodatkowo Strefa Marki Acuvue to duża dawka wiedzy ogólnej na temat soczewek kontaktowych, wizyty u specjalisty chorób oczu, ogólnej ochrony wzroku czy diety, która może przyczynić się do zachowania zdrowia Twoich oczu.

Bezokularow.pl jest pierwszym sklepem w branży soczewek kontaktowych, który stworzył dla swoich obecnych i przyszłych klientów STREFĘ MAREK. Pomaga ona uświadamiać użytkowników soczewek w taki sposób, by dokonywali świadomych wyborów, z których będą zadowoleni za każdym razem.

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczu

Bezokularow.plMoże Ciebie również zainteresować