Strefa Soczewek Jednodniowych Bezokularow.pl – dla najbardziej aktywnych!

Luty 27th, 2019

banner promujący strefę soczewek jednodniowych

Soczewki jednodniowe to przede wszystkim wygoda i zdrowie dla naszych oczu. Jeśli jesteś osobą prowadzącą aktywny tryb życia – taka korekcja wady wzroku może okazać się dla Ciebie strzałem w 10! Kupując je w specjalnej Strefie Soczewek Jednodniowych – otrzymasz do tego wartościowy GRATIS.

 

Choć użytkowników soczewek kontaktowych przybywa z roku na rok, wielu z nich zastanawia się, dlaczego czasem warto wybrać szkła kontaktowe jednodniowe zamiast dwutygodniowych lub miesięcznych. Właśnie dla takich osób powstała Strefa Soczewek Jednodniowych, w której w sposób łatwy i przyjemny dowiesz się więcej na temat tego rodzaju szkieł kontaktowych, a na zakupach jeszcze więcej zyskasz.

Zalety jednodniowego trybu użytkowania soczewek

Przede wszystkim nie wymagają one codziennej pielęgnacji, więc zaoszczędzamy czas i pieniądze, które potrzebowalibyśmy przeznaczyć dodatkowo na płyn do czyszczenia. Co za tym idzie, soczewki jednodniowe są łatwiejsze w użytkowaniu – dlatego tak polecane również podczas wyjazdów, gdy zdarza się, że brakuje miejsca na codzienną pielęgnację, a w bagażu nie chcesz trzymać butelki płynu do czyszczenia soczewek.

Soczewki jednodniowe, to świeżość każdego dnia, ponieważ codziennie zakładamy na oczy zupełnie świeżą parę szkieł kontaktowych, wyciągniętych ze sterylnego blistra. Dzięki codziennemu trybowi wymiany na powierzchni soczewek gromadzi się mniej osadów lipidowo-białkowych. Zużyte soczewki lądują w koszu, a Ty możesz czas przeznaczony normalnie na pielęgnację – spożytkować na coś zupełnie innego.

Ochrona oczu przed słońcem

Poza zaletami samego trybu noszenia, nowoczesne soczewki jednodniowe jakimi są ACUVUE OASYS 1-Day, a także EyeLove Exclusive 1-Day, posiadają filtr UV, chroniący wnętrze oka przed słońcem. Szczególnie istotne jest to, gdy nie mamy sposobności, by założyć oprawki przeciwsłoneczne lub chcemy wraz z okularami zapewnić sobie 100% ochrony przed szkodliwością UV.

Ponadto materiał z jakiego tworzone są najbardziej nowoczesne soczewki jednodniowe – silikonowo-hydrożelowy sprawia, że do naszych oczu dociera większa ilość tlenu, dzięki czemu nasze spojrzenie jest zdrowe i lśniące.

Dla kogo ACUVUE® OASYS 1-Day?

ACUVUE® OASYS 1-Day szczególnie polecane są gdy każdego dnia Twój dzień pełen jest wielu aktywności, a do tego często korzystasz z urządzeń elektronicznych. Ponadto soczewki jednodniowe ACUVUE® OASYS 1-Day  sprawdzą się w zimie, gdy często przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach, a także latem, kiedy nasze oczy są narażone na działanie klimatyzacji.

Dlaczego EyeLove Exclusive 1-Day?

Soczewki EyeLove Exclusive 1-Day zostały zaprojektowane tak, by minimalizować kontakt z powieką, dzięki czemu są wygodne. Materiał soczewek wyposażony został w technologię WetLoc™, zapewniającą naturalne nawilżenie, przez co użytkownik może liczyć na jeszcze większy komfort każdego dnia. Soczewki Eyelove to oszczędność – jeśli poszukujesz ekonomicznego rozwiązania – mogą być dla Ciebie.  Dzięki materiałowi z jakiego zostały stworzone soczewki EyeLove Exclusive 1-Day zapewnia odpowiedni dopływ tlenu do rogówki. Dzięki temu oczy są zachowują zdrowy i lśniący wygląd.

Teraz do zakupu soczewek ACUVUE® OASYS 1-Day, EyeLove Exclusive 1-Day, a także ACUVUE® 1-Day MOIST i EyeLove Comfort 1-Day dokładamy w sklepie Bezokularow.pl powerbank GRATIS!

Poznaj Strefę Soczewek Jednodniowych!Może Ciebie również zainteresować