Świetna jakość i przystępna cena, czyli czas na EyeLove Exclusive!

Grudzień 10th, 2013

EyeLove exclusive

Od niedawna oferta Bezokularow.pl została wzbogacona o nowoczesne silikonowo-hydrożelowe soczewki EyeLove Exclusive. Soczewki te przeznaczone są do noszenia miesięcznego. Zostały one stworzone w celu zmniejszenia wydatków ponoszonych przez użytkowników, jednak z zachowaniem najwyższego komfortu noszenia. Śmiało porównać je można z innymi, jednak znacznie droższymi kontaktami, zapewniającymi tę samą jakość co EyeLove Exclusive.

Przekonajcie się sami – niczego nie tracicie, wręcz przeciwnie – możecie tylko zyskać!

EyeLove Exclusive – dlaczego warto po nie sięgnąć?


Oto kilka najważniejszych zalet soczewek EyeLove Exclusive:

1) Wielu użytkowników soczewek kontaktowych na pewno przekona fakt, iż soczewki te zawierają filtry UVA i UVB – dzięki czemu zapewnią Twoim oczom konieczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym . Warto wspomnieć, że na rynku dostępnych jest bardzo mało soczewek silikonowo-hydrożelowych wzbogaconych o wspomniane filtry.
2) Powiedz STOP zaczerwienionym oczom! Z tymi soczewkami zapomnisz o podrażnionych, wysuszonych oczach, bowiem wysoka przepuszczalność tlenu (Dk/t=125)  zapewnia komfort noszenia nawet w trudnych warunkach – chociażby podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach czy podczas długiej pracy przed komputerem.
3) Nosząc soczewki EyeLove Exclusive używanie kropli nawilżających nie będzie konieczne – ograniczysz je do minimum bądź zrezygnujesz z nich całkowicie, gdyż materiał, z którego wykonane są owe soczewki zapewnia nawilżenie oka przez cały okres ich użytkowania. Nie będziesz odczuwać dyskomfortu nawet po kilkunastu godzinach korzystania z soczewek.
4)   Asferyczna budowa poprawiająca jakość widzenia, zwłaszcza po zmroku lub w trudnych warunkach atmosferycznych (np. padający deszcz, jazda po zmroku samochodem). Nosząc EyeLove Exclusive zobaczysz widoczną poprawę widzenia w stosunku do innych najpopularniejszych soczewek o konstrukcji sferycznej.
5)   Duża elastyczność soczewki sprawia, że zapomnisz o problemach z ich zakładaniem. Soczewka ta odpowiednio dopasowuje się do oka, zapewniając znacznie większy komfort użytkowania niż soczewki hydrożelowe – starszej generacji.

Postaw na oszczędność!

Porównując cenę soczewek EyeLove Exclusive z cenami pozostałych soczewek silikonowo-hydrożelowych od razu zauważycie znaczną różnicę. Pojawić się mogą pytania, czy faktycznie soczewki te są lepsze bądź równie dobre, jak ich znacznie drożsi poprzednicy. Jednak pamiętać należy, że decydując się na zakup EyeLove Exclusive otrzymujesz od nas możliwość zwrotu pieniędzy, jeśli tylko nie spełnią one Twoich  oczekiwań. Gwarancja Satysfakcji daje klientowi pewność, że w każdym momencie może zwrócić niesatysfakcjonujący go produkt. Kwartalny zapas soczewek EyeLove Exclusive jest tańszy średnio o 15-20% od innych miesięcznych soczewek silikonowo-hydrożelowych i prawie dwukrotnie tańszy od kwartalnego zapasu soczewek dwutygodniowych.

Przekonajcie się sami, że wydając znacznie mniejszą kwotę, również można cieszyć się komfortem użytkowania soczewek najnowszej generacji. Nie zawsze cena jest wyznacznikiem pożądanej jakości danego produktu, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by odłożyć na bok soczewki droższe, a sięgnąć po równie świetne, jednak znacznie tańsze EyeLove Exclusive.

Bezokularowicze, może nadszedł ten czas, by spróbować czegoś nowego?

Serdecznie zapraszamy!
Bezokularow.pl
Tylko oryginalne soczewkiMoże Ciebie również zainteresować