Sylwester – czy już przygotowaliście na niego swoje oczy?

Grudzień 31st, 2014

Feuerblumen

Cały rok czekamy na tę wyjątkową noc podczas, której żegnamy stary rok a witamy Nowy, tym razem 2015 🙂 Jak wiemy taka noc może przeciągnąć się wręcz w nieskończoność… czasem dla niektórych nawet do Trzech Króli 😉 Jednak nie o tym dzisiaj. Dzisiaj zajmiemy się tym, jak odpowiednio przygotować oczy do tej wyczerpującej nocy, tak by w pierwszy dzień nowego były w  jak najlepszej kondycji.

Postaw na najlepsze soczewki kontaktowe

Podstawą w ten dzień będzie użytkowanie idealnych dla nas soczewek.  Pamiętajmy by w tak wyczerpujące dni korzystać z soczewek sprawdzonych, które wcześniej nas nie zawiodły. Jeżeli w grupie takowych znajdują się soczewki z generacji silikonowo-hydrożelowej postaw właśnie na nie! Dzięki swojej budowie i właściwościom soczewki takie jak: EyeLove Exclusive, Air Optix Aqua, Biofinity, Pure Vision 2HD zapewnią oku więcej tlenu niż soczewki starszej generacji hydrożelowej.

Odpocznij

Ile się tylko da starajmy się przed wyczerpującą imprezą odpocząć. W ramach możliwości zafundujmy sobie drzemkę w ciągu dnia, by dać oczom chwilę wytchnienia.

Miej przy sobie krople

Mogą stać się wybawieniem, gdy oczy zmęczone suchym powietrzem czy dymem z papierosów zaczną się domagać odrobiny wilgoci. Najporęczniejsze w takiej sytuacji będą krople w małych ampułkach np. Starazolin HydroBalance One 12×0,5 ml lub z dodatkiem prowitaminy B5 Eyeye Hydraclair 20×0,35 ml idealne gdy pieką nas oczy. W sam raz do kieszeni, małe, poręczne ampułki wystarczy jedna by zakroplić obydwoje oczu.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą waszym oczom jak najlepiej przetrwać te najpiękniejszą noc w roku.

Udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku życzy zespół Bezokularow.pl

płyny_blog

 

soczewki jednodniowe | soczewki miesięczne
soczewki toryczne | soczewki progresywne
płyny do soczewek | krople nawilżające do oczuMoże Ciebie również zainteresować