Szukasz pomysłu na praktyczny prezent?

Grudzień 15th, 2017

prezent

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Ty cały czas nie masz pomysłu na prezent? Czasem nie warto silić się na bardzo wyszukane prezenty i postawić na praktyczne rozwiązania. W BezOkularow.pl mamy dla Ciebie gotowy pomysł – voucher prezentowy na zakup soczewek kontaktowych i akcesoriów.

Wiemy, że czasami nawet jeśli bardzo dobrze znamy obdarowywane osoby, trudno jest wymyśleć coś trafnego i niebanalnego. Im większej liczbie osób chcemy sprawić przyjemność interesującym upominkiem, tym trudniej jest osiągnąć zamierzony skutek. Dlaczego dokładać sobie dodatkowego stresu przed świętami, skoro i tak okres ten jest dość wymagający, jeśli chcemy ze wszystkim zdążyć na czas. Wtedy warto pomyśleć o prezencie praktycznym – który na pewno spodoba się naszym bliskim.

Planuj z wyprzedzeniem

By uniknąć stresu przedświątecznego związanego z wyborem prezentów warto w trakcie roku, wsłuchiwać się w pragnienia naszych bliskich i notować sobie ukradkiem ich podpowiedzi. Zdarza się, że jesteśmy gdzieś na mieście z naszymi bliskimi, lub w rozmowie okazuje się, że nasz mąż, mama, siostra, przyjaciółka – marzy o czymś, ale jak dotąd, z różnych przyczyn, nie zdołała tego kupić. Święta to doskonały moment na miłe zaskoczenie i obdarowanie bliskich takimi upominkami.

Dobrym pomysłem jest robienie zakupów świątecznych prezentów już w trakcie roku, a nie koniecznie przysłowiowe „10 minut przed Gwiazdką”. Pozwoli nam to na dokonywanie bardziej przemyślanych zakupów, a dodatkowo unikniemy kupowania rzeczy droższych niż w rzeczywistości moglibyśmy je otrzymać. Zdarza się, że w wielu sklepach przed samymi świętami podnoszone są ceny wielu produktów.

Na ostatnią chwilę

Innym pomysłem jest szukanie przede wszystkim prezentów praktycznych, które choć nie będą bardzo wyszukane, to z uwagi na swoją użyteczność z pewnością sprawią przyjemność osobie obdarowywanej. To na pewno najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy kupować prezenty lubią na ostatnią chwilę.

Jeśli masz osobę bliską, która jest użytkownikiem soczewek kontaktowych. W naszym sklepie przygotowaliśmy coś na taką ewentualność – vouchery prezentowe o wartości 50, 100 i 200 złotych na zakupy w BezOkularow.pl. Osoba, która otrzyma taki prezent z pewnością ucieszy się, że będzie mogła zrobić spory zapas soczewek, płynów i akcesoriów. W ten sposób Twój bliski kupi sobie to, czego potrzebuje najbardziej i nie ma obawy, że nie trafisz z prezentem.

Voucher dostarczamy w wersji papierowej, zapakowany w kopercie – kupowanie prezentów nigdy nie było prostsze!Może Ciebie również zainteresować